Hubert Hurkacz

Autor: AP Hubert Hurkacz

Hurkacz - Miedwiediew RELACJA LIVE ONLINE: Polak zdemolował Miedwiediewa i awansował do ćwierćfinału Wimbledonu [WYNIK]

2021-07-06 14:19

Hurkacz - Miedwiediew RELACJA LIVE ONLINE. Hurkacz - Miedwiediew NA ŻYWO w INTERNECIE. Hurkacz - Miedwiediew LIVE. Hubert Hurkacz jeszcze nigdy nie grał tak dobrze na turnieju wielkoszlemowym, jak ma to miejsce na tegorocznym Wimbledonie. Polak jest przed wielką szansą na awans do ćwierćfinału, ale jego sytuacja w starciu z Daniłem Miedwiediewem nie jest dobra. We wtorkowe popołudnie czeka nas dokończenie spotkania.

Hubert Hurkacz - Danił Miedwiediew 2:6, 7:6(2), 3:6, 4:3

Hubert Hurkacz - Daniił Miedwiediew

Hurkacz nie dał dziś swojemu rywalowi żadnych szans!

Hurkacz zaprezentował się fenomenalnie po powrocie na kort i zdemolował Miedwiediewa! Wrocławianin już jutro zmierzy się w ćwierćfinale Wimbledon!

2:6, 7:6(2), 3:6, 6:3, 6:3

Miedwiediew chciał zaskoczyć Hurkacza skrótem i trafił w siatkę! GEM, SET, MECZ Hurkacz! Polak wygrywa 2:6, 7:6(2), 3:6, 6:3, 6:3 i awansuje do ćwierćfinału Wimbledonu!

2:6, 7:6(2), 3:6, 6:3, 5:3

Rosjanin trafia w siatkę i Hurkacz ma piłkę meczową!

Gem Hurkacz! Polak szybko skończył kolejną partię! Ćwierćfinał coraz bliżej

2:6, 7:6(2), 3:6, 6:3, 4:3

Miedwiediew ma wyraźne problemy z zagrywką Polaka, którzy prowadzi już 40:15!

Gem Miedwiediew! Piekielnie długa i wyczerpująca wymiana kończy się jednak na korzyść Rosjanina, który wciąż jest w grze.

2:6, 7:6(2), 3:6, 6:3, 4:2

Przytomnie zachował się Hurkacz pod siatką i doprowadza do stanu równowagi przy zagrywce Rosjanina! Polak blisko przełamania!

Gem Hurkacz! Znakomicie zachowuje się dziś Hurkacz! Polak zaskoczył rywala skrótem i robi kolejny krok w stronę wygranej! 4:2

Miedwiediew wyraźnie nie jest sobą, co może i powinien wykorzystać Hurkacz.

2:6, 7:6(2), 3:6, 6:3, 3:2

Gem Miedwiediew! Przebudził się Rosjanin, który błysnął trzema asami w piątym gemie. Wciąż to jednak Hurkacz prowadzi 3:2.

2:6, 7:6(2), 3:6, 6:3, 3:1

Gem Hurkacz! Polak idzie jak burza i kończy kolejnego gema asem! Ćwierćfinał Wimbledonu na wyciągnięcie ręki!

2:6, 7:6(2), 3:6, 6:3, 2:1

Gem Hurkacz! Pogubił się Miedwiediew, który w kluczowym momencie przestrzelił! Drugi gem z rzędu wygrany przez Polaka do zera! PRZEŁAMANIE!

2:6, 7:6(2), 3:6, 6:3, 1:1

Rosjanin próbował zaskoczyć "Hubiego" skrótem, ale Polak nie dał się zaskoczyć i prowadzi już 30:0 przy zagrywce rywala!

Gem Hurkacz! Polak błyskawicznie doprowadza do wyrównania, bez straty punktu!

2:6, 7:6(2), 3:6, 6:3, 0:1

Gem Miedwiediew! Hurkacz trafia w siatkę i pierwszy gem w piątym secie ląduje na koncie Rosjanina,

2:6, 7:6(2), 3:6, 6:3, 0:0

Rosjanin prowadził 40:15, ale po dwóch błędach mamy stan równowagi!

Bardzo dobrze wygląda gra Polaka po wznowieniu meczu. Obu utrzymał tę dyspozycję w piątym secie.

I już rozpoczynamy piątego seta. Zagrywa Miedwiediew!

2:6, 7:6(2), 3:6, 6:3

Gem i set Hurkacz! Polak kończy czwartego seta asem!

2:6, 7:6(2), 3:6, 5:3

Fantastycznie Hurkacz radzi sobie po wznowieniu meczu i ma piłkę setową, przy prowadzeniu 40:30!

Gem Hurkacz! Podwójny błąd Miedwiediewa przy zagrywce i Polak prowadzi już 5:3! PRZEŁAMANIE!

2:6, 7:6(2), 3:6, 4:3

Polak z pełnym spokojem tuż przy linii i prowadzi przy zagrywce Rosjanina 30:15!

Gramy dalej! Zagrywa Miedwiediew

Zawodnicy pojawili się już na korcie! Przed nami krótka rozgrzewka i będziemy kontynuować mecz!

Tuż przed przerwaniem pojedynku w nieco lepszej sytuacji był wrocławianin, który prowadził w czwartym secie 4:3. Zobaczymy jak Polak będzie prezentował się dziś.

Niestety kapryśna pogoda w Wielkiej Brytanii spowodowała, że dokończenie meczu wczoraj było niemożliwe, dlatego zawodnicy powrócą na kort dopiero teraz.

Już za kilkanaście minut Hubert Hurkacz ponownie pojawi się na korcie Wimbledonu, aby dokończyć swój wczorajszy pojedynek!

OFICJALNIE: Mecz Huberta Hurkacza z Daniiłem Miedwiediewem zostanie dokończony jutro! Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na dokończenie relacji jutro! Mecz został przerwany przy stanie 2:6, 7:6(2), 3:6, 4:3. Wszelkie informacje na temat tego, o której godzinie mecz zostanie wznowiony, podamy na naszej stronie sport.se.pl.

Jeśli spotkanie Hurkacza ma zostać dokończone, to najpewniej po meczu Federer - Sonego, który rozgrywany jest pod dachem. Niestety, w tym spotkaniu jest dopiero 1:0 w setach dla Federera. Szwajcar prowadzi także w drugiej partii 4:2.

Możliwe jednak, że Hurkacz i Miedwiediew wrócą do gry na korcie z dachem, gdy skończy się mecz tam rozgrywany.

Kort został przykryty i czekamy na dalszą decyzję, co ze spotkaniem Huberta Hurkacza z Daniiłem Miedwiediewem. Jeśli tylko będzie to możliwe, mecz zostanie wznowiony, tak jak i nasza relacja.

Mecz przerwany! Nad Londynem zaczęło lać i podjęto błyskawiczną decyzję o przerwaniu spotkania.

Gem Hurkacz. Ten gem był dużo szybszy, Polak tym razem bezbłędny, bardzo mocne serwisy ustawiły mu Rosjanina tak, że ten zdobył tylko punkt przy podaniu Hubiego.

2:6, 7:6(2), 3:6, 3:3

Gem Miedwiediew. Szkoda, ależ szkoda! Równowaga była w tym gemie aż 5-krotnie, ale tylko raz Hubert Hurkacz miał okazję do przełamania rywala. Niestety nie wykorzystał jej i  nie wiadomo, kiedy i czy nadarzy się kolejna taka okazja. Miedwiediew w kluczowych momentach wyciągał swoją największą broń - potężny serwis i zasięg ramion - i zdołał wygrać.

Hubi dobiega do siatki i nie daje szans Rosjaninowi! Znów równowaga.

Hurkacz znowu w aut, przewaga serwującego.

Rosjanin również się myli, 40-40. Niezwykle ważny gem!

Hubi w aut, przewaga Miedwiediewa...

Szybka odpowiedź Rosjanina, as serwisowy i jest znów 40-40.

Nic nie zapowiadało problemów Rosjanina, ale Hurkacz doprowadza do break-pointa!

2:6, 7:6(2), 3:6, 3:2

Gem Hurkacz. Tylko niefrasobliwość Miedwiediewa i dobry serwis ratuje Polaka w tym gemie. Aby utrzymać się w meczu, musi on utrzymać swoje podanie, a ma z tymi naprawdę wiele problemów. Tymczasem Rosjanin nie wygląda na kogoś, kto miałby obniżyć jakość swojej gry.

Teraz błąd Rosjanina ratuje Hubiego, przewaga Polaka

Niewymuszone błędy Polaka przy siatce, gdzie powinien pewnie kończyć punkty i jest 40-40.

2:6, 7:6(2), 3:6, 2:2

Gem Miedwiediew. Kolejny błyskawiczny gem Rosjanina przy jego podaniu, jak na złość nie myli się on praktycznie w ogóle przy serwisie, Hurkacz wciąż nie wypracował sobie nawet jednego break-pointa, nie mówić już o jego wykorzystaniu.

2:6, 7:6(2), 3:6, 2:1

Gem Hurkacz. Niezwykle szybki jest Miedwiediew, odbiera piłki, których wydawałoby się, że nie ma prawa odebrać. Na szczęście po kolejny skrócie Hurkacza jego rywal trafia w siatkę.

Mocne serwisy pomagają Polakowi, już 40-30 dla Hubiego!

Problemy z celnością ma Hurkacz, dwie piłki w aut i jest 30-15 dla rywala.

2:6, 7:6(2), 3:6, 1:1

Gem Miedwiediew. Rosjanin również rozpoczął od 40-0, jednak po chwili popełnił podwójny błąd serwisowy. Polak nie wykorzystał jednak prezentu i w kolejnej akcji wyrzucił piłkę na aut.

2:6, 7:6(2), 3:6, 1:0

Gem Hurkacz. Polak zaczął od 40-0, jednak po chwili zrobiło 40-30. Polak nie dał się jednak emocjom i w kolejnym punkcie dobrze rozpracował rywala przy siatce.

Hurkacz na chwilę zszedł z kortu, ale już wrócił i to ona zaczyna serwisem czwartego seta.

2:6, 7:6(2), 3:6

Gem i set Miedwiediew. Niezwykły jest Daniił Miedwiediew! Wydawało się, że Polak świetnie rozprowadził go po korcie, ale ostatkiem sił Rosjanin broni piłkę i po chwili wspaniałym uderzeniem mija Hurkacza. Miedwiediew wygrywa 6:3 i prowadzi w całym meczu 2:1.

Polak na aut i 40-30 dla Miedwiediewa. Piłka setowa!

30-15 dla Polaka, czy to jest ten moment?

2:6, 7:6(2), 3:5

Gem Hurkacz. Polak musiał broni paru piłek setowych, ale ostatecznie dopiął swego i obronił podanie, choć musiał się przy tym mocno napracować. Teraz jednak podaje Rosjanin, który nie dopuścił Polaka do ani jednego break-pointa w tym meczu!

Piłka setowa dla Rosjanina przy podaniu Polaka, ale Hurkacz broni się asem! 40-40

2:6, 7:6(2), 2:5

Gem Miedwiediew. Niezwykła jest regularność Miedwiediewa. Rosjanin wygrywa do zera, ani na chwilę nie zawiódł go serwis, a gema zakończył asem. Teraz Hubert Hurkacz musi wygrać swoje podanie i jeśli myśli o utrzymaniu się w tym secie, musi później przełamać rywala.

2:6, 7:6(2), 2:4

Gem Hurkacz. Polak świetnie broni się przed przełamaniem, wrócił dobry serwis naszego tenisisty. Problemy przy własnym podaniu pokazują jednak, jak dobry jest dziś jego rywal.

Polak miał już przewagę po wspaniałym punkcie wygranym przy siatce, ale znów jest równowaga

Polak broni pierwszego break-pointa, jest 40-40

Niespodziewanie Hurkacz popełnia podwójny błąd serwisowy, 30-30.

2:6, 7:6(2), 1:4

Gem Miedwiediew. Niewiele wskazuje na to, by Polak miał jakąś szansę na odrobienie przełamania. Rosjanin jest piekielnie pewny przy swoim podaniu, zaś Hubi często traci koncentrację i popełnia niewymuszone błędy. Kolejny gem wygrany do zera.

2:6, 7:6(2), 1:3

Gem Hurkacz. Świetny gem serwisowy wrocławianina, tym razem był praktycznie bezbłędny przy serwisie, którym ustawiał sobie kolejne wymiany. To jednak na niewiele się zda, jeśli niedługo Polak nie przełamie rywala i nie odrobi straty przełamania.

2:6, 7:6(2), 0:3

Gem Miedwiediew. Wydawało się, że Hurkacz zagrozi rywalowi przy jego podaniu, jednak przy stanie 30-30 popełnił niewymuszony błąd i trafił w siatkę, a po chwili, gdy wydawało się, że dobrze rozrzucił rywala po korcie, ten zagrał świetną piłkę mijającą Polaka. Już 0:3 dla Rosjanina.

2:6, 7:6(2), 0:2

Gem Hurkacz. Przełamanie! Fatalnie zaczyna się ta partia dla Huberta! Przy stanie 30-30 Polak najpierw zagrywa skrót, który trafia w siatkę, a później wyrzuca piłkę na aut i traci swoje podanie.

Polak poślizgnął się, na szczęście nic mu się nie stało. Punkt jednak przegrany i jest 30-30

2:6, 7:6(2), 0:1

Gem Miedwiediew. Bardzo szybki gem w wykonaniu Rosjanina, który wygrywa do zera. Potężny serwis to jego wciąż najgroźniejsza broń, choć, na szczęście, w tie-breaku poprzedniego seta nie było tego widać.

Zaczynamy trzecią partię, serwuje Daniił Miedwiediew.

2:6, 7:6(2)

Gem i set Hurkacz! Brawo Hubert! Polak na przestrzeni tego meczu ani razu nie potrafił zagrozić rywalowi przy jego podaniu, ale w tie-breaku w drugim secie nie dał mu żadnych szans! Hubi wygrywa go 7:2 i wyrównuje stan meczu!

6:2! Hukracz ma jeszcze jedno podanie i aż cztery piłki setowe!

5:2 dla Hubiego i dwa mini-breaki na jego koncie!

Polak traci przewagę mini-przełamania, prowadzi 3:2, ale teraz dwa serwisy Rosjanina.

Mini-break na koncie Huberta, 2:1 dla Polaka i teraz on ma dwa podania.

2:6, 6:6

Gem Miedwiediew. A więc tie-break! Rosjanin pewnie wygrywa swoje podanie, mamy 6:6, więc rozpoczynamy tie-break. Zaczyna Hubi.

2:6, 6:5

Gem Hurkacz. Bardzo dobrze odpowiada Hubert Hurkacz! Świetny gem serwisowy, mocne podania nie pozwoliły rywalowi na wiele. Polak wygrywa do 15, kończąc gema asem.

2:6, 5:5

Gem Miedwiediew. Rosjanin nie pozwolił nawet przez chwilę pomyśleć Hurkaczowi o tym, że ten mógłby go przełamać w tym gemie. Pewnie wygrane podanie.

2:6, 5:4

Gem Hurkacz. Polak przegrywał już 0-30, ale później trzy punkty z rzędu wygrał bezpośrednio lub pośrednio z serwisu. Niestety, kolejny padł łupem rywala i rozpoczęła się gra na przewagi. Na szczęście Hurkacz zdołał obronić swoje podanie i teraz Miedwiediew będzie pod presją przy swoim serwisie.

Problemy Hubiego przy jego podaniu, 40-40

2:6, 4:4

Gem Miedwiediew. Bez zaskoczenia Rosjanin pewnie wygrywa przy swoim podaniu. Choć teraz widzieliśmy więcej długich wymian, to i tak górą był w nich Rosjanin. Szkoda, bo kilka razy Hurkacz świetnie się bronił, ale później nie wytrzymywał presji rywala i uderzał w siatkę lub aut.

2:6, 4:3

Gem Hurkacz. Sporo szczęścia miał teraz Polak! Miedwiediew mógł bez większych problemów wygrać punkt, który dałby mu break-point, ale Rosjanin wyrzucił piłkę na aut. W kolejnej akcji znów zagrać źle, uderzając zbyt mocno i trafiając za linię. Polak wygrywa gema, ale musi wystrzegać się tworzenia okazji swojemu rywalowi.

2:6, 3:3

Gem Miedwiediew. Znów Polak nie miał nic do powiedzenia przy podaniu rywala, tym razem nie zdobył ani jednego punktu. Rosjanin w zasadzie bezbłędny, przy swoim serwisie.

2:6, 3:2

Gem Hurkacz. Coraz lepiej gra Polak! Teraz wygrywa swoje podanie do 15, choć niewiele brakowało, aby zamknął gema bez oddania rywalowi nawet punktu. Poprawa wynika przede wszystkim z tego, że nasz tenisista częściej trafia pierwszym serwisem.

2:6, 2:2

Gem Miedwiediew. Wydawało się, że Hubi w końcu zaczął sprawiać problemy rywalowi, zdobył dwa punkty po świetnych returnach, ale po chwili Rosjanin znów uruchomił mocne, celne pierwsze podanie i zakończył gema do 30.

2:6, 2:1

Gem Hurkacz. Polak ratuje się jednak potężnym serwisem! Dwukrotnie trafił przy pierwszym uderzeniu tak, że Miedwiediew nie był w stanie celnie odegrać i jest drugi gem na koncie 24-latka w drugim secie.

Gdy Miedwiediew zdoła dobrze odebrać podanie Hurkacza, zaczynają się problemy, 30-30 przy podaniu Polaka

2:6, 1:1

Gem Miedwiediew. Rosjanin szybko rewanżuje się naszemu tenisiście - Hubi nie potrafił dobrze zareturnować mocnych serwisów rywala i zdobył ledwie punkt przy jego podaniu. Miedwiediew gema zakończył asem.

2:6, 1:0

Gem Hurkacz. W tym gemie Polak dużo częściej trafiał pierwszym podaniem i przełożyło się to na wynik - wygrał oddając rywalowi tylko punkt. Potrzeba jednak, aby utrzymywał taką koncentrację przez dłuższy czas.

Zaczynamy drugiego seta, ponownie serwuje Hurkacz.

2:6

Gem i set Miedwiediew! Rosjanin bez problemu rozprawił się z Polakiem w ostatnim gemie, wygrywając swoje podanie do zera. Hubert Hurkacz musi poprawić swój serwis i celniej odgrywać, jeśli chce mieć jakiekolwiek szanse z rywalem w tym meczu.

2:5

Gem Miedwiediew. Przełamanie! Coraz gorzej układa się to wszystko dla Hurkacza! Polak znów nie potrafił utrzymać swojego podania - nie trafia on pierwszym podaniem, co przy drugim, słabszym, skrzętnie wykorzystuje jego rywal. Na razie wrocławianinowi brakuje argumentów.

2:4

Gem Miedwiediew. Tym Rosjanin nie dzielił się punktami przy podaniu. Wciąż świetnie funkcjonuje jego serwis, a przy tym jest dużo celniejszy, gdy pierwszym uderzeniem dobrze ustawi sobie Polaka.

2:3

Gem Hurkacz. Tym razem wrocławianin oddał rywalowi tylko jeden punkt, a sam popisał się m.in. świetnym skrótem tuż za siatkę, choć musi uważać, bo Miedwiediew nie omal do niego nie dobiegł. Na koniec Rosjanin pomylił się, uderzając w siatkę.

1:3

Gem Miedwiediew. Kolejny pewny gem na koncie Rosjanina, który bardzo dobrze serwuje - Hurkacz nie potrafi znaleźć odpowiedzi na mocne uderzenia rywala i często odpowiada niecelnie, uderzając w aut lub siatkę.

1:2

Gem Miedwiediew. Przełamanie. Niestety, Hubert Hurkacz przegrywa własne podanie, Miedwiediew dużo lepiej radził sobie tym razem w dłuższych wymianach, Pola ratował się trochę serwisem, ale w końcu poległ po błędzie i uderzeniu w siatkę. To pierwsze stracone podanie Polaka w tym turnieju!

Rosjanin znów miał break-pointa, ale Polak zdołał się obronić

Polak w aut, znów równowaga po 40

Dwa świetne serwisy Polaka i teraz to on ma przewagę!

Hurkacz w siatkę, break-point dla Rosjanina

Polak nie ma tak łatwo przy swoim podanie, 40-40

1:1

Gem Miedwiediew. Pewny gem serwisowy Rosjanina, który wygrywa go to zera. Polak nie znalazł sposobu, aby odpowiedzieć na potężne serwisy rywala.

1:0

Gem Hurkacz. Obaj panowie spokojnie rozpoczęli mecz, wymiany trwały długo i żaden z nich nie chciał od razu przejmować inicjatywy. Ostatecznie to Polak lepiej wytrzymywał te przebitki, popełniając mniej błędów. Dobre otwarcie Polaka.

Zaczynamy! Hurkacz serwuje.

Trwa rozgrzewka obu zawodników.

Polak do tej pory nie stracił jeszcze seta w tym turnieju, jednak teraz stanie na przeciwko obecnie drugiego najlepszego tenisisty na świecie.

Fucsovics właśnie pokonał Rublowa, więc Hubert Hurkacz i Daniił Miedwiediew niedługo powinni pojawił się na korcie!

Spotkanie Hurkacza z Miedwiediewem zacznie się po zakończeniu meczu Fucsovics - Rublow. Trwa właśnie piąty, decydujący set, w którym Fucsovics prowadzi 3:1 z przewagę przełamania - wiele wskazuje na to, że spotkanie to niedługo zakończy się i Polak pojawi się na korcie ok. godziny 17:10.

Witamy w naszej relacji na żywo z meczu 1/8 finału wielkoszlemowego Wimbledonu, w którym Hubert Hurkacz zmierzy się z Daniiłem Miedwiediewem. Start spotkania ok. godziny 17:00. Bądźcie z nami!

Hubert Hurkacz przed Wimbledonem nie prezentował zbyt wysokiej formy. Przegrywał w kolejnych turniejach i to bardzo szybko. Wówczas można było mieć obawy, czy zdoła przełamać tę serię na imprezie w Londynie. Bardzo szybko okazało się jednak, że na Wimbledonie Polak jest w dobrej formie i pewnie pokonywał kolejnych rywali. W IV rundzie na jego drodze stanął rozstawiony z numerem 2 Danił Miedwiediew.

Mecz Polaka z Rosjaninem musiał zostać przerwany w czwartym secie ze względu na opady deszczu. Organizatorzy zdecydowali, że spotkanie zostanie przeniesione na wtorek i to w dodatku na kort centralny. Sytuacja Hurkacza nie jest korzystna, bo w setach przegrywa 1:2 i musi gonić wynik.