Hubert Hurkacz RELACJA NA ŻYWO WYNIK

Autor: AP Hubert Hurkacz RELACJA NA ŻYWO WYNIK

Hubert Hurkacz ROZBROIŁ BOMBY Milosa Raonica! Polak w ćwierćfinale ATP Miami po HORRORZE!

2021-03-31 1:22

Hurkacz - Raonic WYNIK meczu w Miami. Hubert Hurkacz w ćwierćfinale turnieju ATP w Miami! Polski tenisista po trzech setach zaciętej walki pokonał Milosa Raonica 4:6, 6:3, 7:6(4). Potężnie zbudowany Kanadyjczyk (196 cm, ok 98 kg) znany jest z atomowych serwisów, więc Hurkacz wiedział przed meczem, że czeka go bardzo ciężki mecz. - Raonic serwuje bardzo mocno, więc kluczowy będzie mój return. Muszę zagrać mądrze - mówił Hurkacz, który pierwszego seta przegrał, ale potem rozkręcił się i grał coraz lepiej. Na koniec była wojna nerwów - decydujący o wszystkim tie-break. Poniżej zapis naszej relacji na żywo i wynik meczu Hurkacz - Raonic w ATP Miami Hubert Hurkacz WYNIK meczu 30.03

Hurkacz - Raonic NA ŻYWO WYNIK RELACJA LIVE z ATP Miami

Hubert Hurkacz sprawił miłą niespodziankę, pokonując w IV rundzie turnieju ATP w Miami Denisa Shapovalova (nr 11) i awansując do IV rundy turnieju ATP w Miami. Kolejnym rywalem polskiego tenisisty będzie znów Kanadyjczyk - potężnie serwujący Milos Raonic (nr 19). To pierwszy mecz Hurkacza z tym rywalem. - Ale trenowaliśmy wspólnie wiele razy na Florydzie. Jego nieco słabszą stroną jest backhand, ale rekompensuje to siłą i precyzją serwisu. Będę musiał się skupić na przyjęciu i stwarzaniu okazji do przejmowania inicjatywy. I znowu grać mądrze i agresywnie - powiedział Hurkacz przed meczem z Raonicem. - Kluczowe będzie returnowanie. Jeśli będę dobrze serwować i będę w stanie utrzymać swój serwis, to spróbuję wywrzeć presję na Milosu w jego gemach serwisowych - analizował przed meczem z Kanadyjczykiem, który urodził się w Czarnogórze. Jego rodzice postanowili wyemigrować do Kanady, gdy Milos miał 3 lata.

Hurkacz - Raonic WYNIK RELACJA NA ŻYWO ATP Miami LIVE

Mecz Hubert Hurkacz - Milos Raonic w IV rundzie ATP Miami 2021 zostanie rozegrany we wtorek 30 marca. Początek meczu Hurkacz - Raonic ok. godziny 21.00-21.30 polskiego czasu (trzeci mecz od godz. 17). Portal sport.se.pl zaprasza na relację na żywo z meczu Hurkacz - Raonic.