Hurkacz - Zeppieri O KTÓREJ GODZINIE gra Hurkacz mecz dzisiaj Roland Garros Polak zacznie po tym meczu! KIEDY gra Hurkacz Paryż

i

Autor: Paweł Jaskółka Hurkacz - Zeppieri O KTÓREJ GODZINIE gra Hurkacz mecz dzisiaj Roland Garros Polak zacznie po tym meczu! KIEDY gra Hurkacz Paryż

Hurkacz - Zeppieri O KTÓREJ GODZINIE gra Hurkacz mecz dzisiaj Polak zacznie po tym meczu! KIEDY gra Hurkacz Roland Garros

2022-05-24 16:28

Hurkacz - Zeppieri O KTÓREJ GODZINIE gra Hurkacz mecz dzisiaj Roland Garros KIEDY gra Hurkacz mecz w Paryżu dzisiaj GODZINA. Hubert Hurkacz rozpoczyna walkę w Roland Garros 2022 jako ostatni z Polaków. Wrocławian zagra z młodym Włochem Giulio Zeppieriem, który do głównej drabinki w Paryżu przebił się w kwalifikacjach. Rozstawiony z numerem 12 Hubert Hurkacz przed French Open w poprzednich edycjach paryskiego Szlema przegrywał już w I rundach. Czy dzisiaj uniknie przykrej wpadki? Roland Garros Hurkacz KIEDY gra pierwszy mecz w Paryżu.

Hurkacz - Zeppieri O KTÓREJ GODZINIE gra Hurkacz mecz dzisiaj Roland Garros

Hubert Hurkacz dzisiaj zagra wreszcie pierwszy mecz w Roland Garros. Mecz Hurkacz - Zeppieri zacznie się ok. godziny 17.30-18.30,  po spotkaniu Mannarino - Delbonis. Rywalem Polaka będzie młody Włoch Giulio Zeppieri, który w rankingu zajmuje 215. miejsce. Tenisista z Italii do głównej drabinki przebił się w kwalifikacjach. W II rundzie paryskiego Szlema są już Magda Linette i Iga Świątek. Blisko szczęścia była również Magdalena Fręch, ale nie wykorzystała dwóch piłek meczowych i przegrała z Andżeliką Kerber. Odpadł też Kamil Majchrzak. Hurkacz jako ostatni z polskich singlistów zaczyna rywalizację w Paryżu.

Hurkacz O KTÓREJ GODZINIE gra mecz dzisiaj Roland Garros 24.05

Hubert Hurkacz do rywalizacji w Roland Garros przystępuje po sporym rozczarowaniu, jakim była porażka już w I rundzie turnieju ATP w Rzymie. Polak przegrał z Davidem Goffinem (6:7, 6:7) i choć po spotkaniu był zły, to przed wielkoszlemowym French Open zapowiadał walkę na całego. - Marzę o wygranej - stwierdził. - David zagrał na wysokim poziomie, a ja w sumie nie, ale była na pewno bardzo zacięta walka. Dałem z siebie wszystko, ale to nie był mój dzień. Pod względem fizycznym było dobrze. Jeśli chodzi o moją formę na ziemi, to myślę, że jest nieźle. Dobrze wszystko przebiega i gram coraz lepiej - uspokajał kibiców Hubert Hurkacz w rozmowie z "Super Expressem".

O KTÓREJ gra Hurkacz mecz dzisiaj Paryż Roland Garros

Hubert Hurkacz przed Roland Garros trenował z Monte Carlo, gdzie ma mieszkanie. Jak ocenia swoją formę przed startem w Paryżu? - Myślę, że jest nieźle. Przygotowania przebiegają dobrze. Myślę, że gram coraz lepiej. Celem tak naprawdę jest poprawa gry. Większa świadomość i rozumienie siebie na korcie - stwierdził Hubert Hurkacz, który w poprzednich trzech edycjach Roland Garros odpadał już w I rundzie. Hurkacz to półfinalista z Wimbledonu i będzie faworytem w pojedynku z Zeppierim, ale niestety ma już na koncie dużo przykrych porażek w pierwszych lub drugich rundach Szlema. Oby teraz obyło się bez przykrej niespodzianki.

Tim Henman o Idze Świątek

Hurkacz - Zeppieri KIEDY gra Hurkacz Roland Garros Hurkacz O której mecz dzisiaj

Mecz Hubert Hurkacz - Gulio Zeppieri w I rundzie Roland Garros 2022 zostanie rozegrany we wtorek 24 maja. Początek meczu Hurkacz - Zeppieri ok. godziny 17.30-18.30. Transmisje TV z Roland Garros na antenach Eurosportu 1 i 2.

QUIZ: Jesteś kibicem tenisa? Rozpoznasz tych tenisistów? Sprawdź się!

Pytanie 1 z 20
Tenisista na zdjęciu to...
Rafael Nadal
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze