Autor: Paweł Jaskółka Hurkacz - Zeppieri O KTÓREJ GODZINIE gra Hurkacz mecz dzisiaj Roland Garros Polak zacznie po tym meczu! KIEDY gra Hurkacz Paryż

Hurkacz - Zeppieri O KTÓREJ GODZINIE gra Hurkacz mecz dzisiaj Polak zacznie po tym meczu! KIEDY gra Hurkacz Roland Garros

2022-05-24 16:28

Hurkacz - Zeppieri O KTÓREJ GODZINIE gra Hurkacz mecz dzisiaj Roland Garros KIEDY gra Hurkacz mecz w Paryżu dzisiaj GODZINA. Hubert Hurkacz rozpoczyna walkę w Roland Garros 2022 jako ostatni z Polaków. Wrocławian zagra z młodym Włochem Giulio Zeppieriem, który do głównej drabinki w Paryżu przebił się w kwalifikacjach. Rozstawiony z numerem 12 Hubert Hurkacz przed French Open w poprzednich edycjach paryskiego Szlema przegrywał już w I rundach. Czy dzisiaj uniknie przykrej wpadki? Roland Garros Hurkacz KIEDY gra pierwszy mecz w Paryżu.

Hubert Hurkacz - Giulio Zeppieri

7:5, 6:2, 7:5

GEM, SET i MECZ HUBERT HURKACZ! Polak na koniec szalał przy siatce. Pewnie obronił podanie i jest w II rundzie Roland Garros!

40-0 I znów poszedł do przodu Hubi. PIŁKI MECZOWE

30-0 Polak dwa razy teraz zaskoczył rywala odważnymi wypadami do siatki

7:5, 6:2, 6:5

Gem Hurkacz PRZEŁAMANIE. Bronił się Włoch, bronił i... na koniec popełnił podwójny błąd serwisowy, broniąc breakpointa. Polak blisko zwycięstwa

7:5, 6:2, 4:5

Gem Zeppieri. Długi gem, walka na przewagi. Niestety Polak w ważnych momentach popełniał błędy, albo grał zbyt pasywnie. Zeppieri walczył w tym gemie o życie i w końcu się wybronił

Ale gem się zrobił! Kolejna równowaga

Kolejna równowaga

40-40 Teraz Zeppieri zagrał bardzo pewnie

40-30 po podwójnym błędzie serwisowym Włocha. Jest breakpoint

7:5, 6:2, 4:4

Gem Hurkacz. Polak prowadził 40-15, ale nagle Włoch przycisnął i zrobiło się 40-40. Chwilę później było blisko breakpointa, ale Zeppieri pokpił sprawę, zagrywając zupełnie nieudanego skróta, gdy Hubi był już w defensywie. Chwilę później znów błąd rzymianina. Było nerwowo...

40-40 przy podaniu Polaka

7:5, 6:2, 3:4

Gem Zeppieri. Polak znów pomału dobierał się do Włocha i było 30-30. Niestety Zeppieri posłał wtedy dwa asy serwisowe

7:5, 6:2, 3:3

Gem Hurkacz. Polak znów świetnie serwował. Gem bez historii błyskawicznie wygrany przez naszego tenisistę

7:5, 6:2, 2:3

Gem Zeppieri. Szkoda tego gema, Polak znów wywierał presję i Włoch był w opałach, ale w kilku akcjach pokazał klasę. Wybronił się

Kolejna równowaga. Zacięty gem

40-40 przy podaniu Włocha

7:5, 6:2, 2:2

Gem Hurkacz. Polak zaczął od minimalnego błędu, ale potem już imponował siłą i precyzją uderzeń

7:5, 6:2, 1:2

Gem Zeppieri. Włoch przypomniał Polakowi, że też potrafi świetnie serwować. Gem wygrany przez rzymianina bardzo szybko i do zera

7:5, 6:2, 1:1

Gem Hurkacz. Zrobiło się 30-30, ale na szczęście w porę wrócił dobry serwis. Dwie potężne bomby Polaka wyjaśniły sytuację

7:5, 6:2, 0:1

Gem Zeppieri. Włoch nie odpuszcza. Dobrze zaczął trzecią partię. Pewnie wygrany gem serwisowy

Trwa już trzeci set, oby ostatni. Serwuje Zeppieri

7:5, 6:2

GEM I SET HURKACZ. Polak na koniec znów świetnie serwował. Drugi set już mniej wyrównany, dominacja naszego tenisisty

7:5, 5:2

Gem Zeppieri. Włoch znów miał problemy, było 30-30 po ładnej akcji Huberta. Końcówka jednak należała już do młodego rzymianina

7:5, 5:1

Gem Hurkacz. Polak obronił serwis, gem wygrany do 30. Rywal popełnia coraz więcej błędów pod presją, którą wrocławianin umiejętnie wywiera

7:5, 4:1

Gem Hurkacz PRZEŁAMANIE. Polak gra coraz lepiej. Teraz doczekał się kolejnej szansy na przełamanie i tę już wykorzystał. Sprytnie oszukał rywala, który atakował przy siatce. Zagrał mu nisko pod nogi, Włoch odegrał w siatkę

7:5, 2:1

Gem Zeppieri. Włoch przerywa serię Polaka. Obronił podanie. Ale coraz lepiej gra nasz tenisista, wyraźnie się rozkręcił

7:5, 2:0

Gem Hurkacz. Polak zaczął tego gema słabo, kiepsko serwując. Było już 0-30, ale wtedy Hubi pokazał klasę. Kilka efektownych akcji, sytuacja opanowana

30-30

0-30 Kłopoty Polaka przy własnym podaniu

7:5, 1:0

Gem Hurkacz PRZEŁAMANIE. Pierwszego breakpointa Polak jeszcze nie wykorzystał. Przy drugim popisał się pięknym minięciem! Czwarty gem z rzędu wygrany przez wrocławianina!

40-15 Polak dobiegł do skrótu i przelobował rywala. Są breakpointy!

Początek drugiego seta. Serwuje Włoch

7:5

GEM I SET HURKACZ. Wrocławianin na koniec świetnie serwował, gem wygrany do zera. Polak zgarnia pierwszego seta po zaciętej walce

40-0 Piłki setowe

30-0 dla Polaka

6:5

Gem Hurkacz PRZEŁAMANIE. Polak doczekał się kolejnego breakpointa. I zagrał agresywnie, trafiając w końcową linię. Rywal odegrał w aut!

40-30 Piękna akcja Hurkacz i jest breakpoint!

5:5

Gem Hurkacz. Polak znów wyrównuje. Pachnie tie-breakiem. Chyba, że teraz wreszcie wrocławianin znajdzie sposób na Włocha

4:5

Gem Zeppieri. Włoch znów obronił serwis. Polak doprowadził do stanu 30-30, ale tym razem breakpointa się nie doczekał. Na koniec rzymianin zaskoczył go niesygnalizowanym i precyzyjnym skrótem

4:4

Gem Hurkacz. Polak zaczął od podwójnego błędu serwisowego, ale potem niezrażony tym serwował już znakomicie. Trafiał pierwszym podaniem. Rywal był bezradny

3:4

Gem Zeppieri. Polak zaczął gema dobrze i miał szansę na przełamanie. Niestety najpierw rywal świetnie zaserwował, a potem Hubert popełniał błędy. Wciąż bez przełamania

40-40 Dobry serwis Włocha

40-30 Polak ma pierwszą szansę na przełamanie

3:3

Gem Hurkacz. Dobra odpowiedź Polaka. Dwa asy, do tego wygrywający serwis. Podanie obronione pewnie i na dużym luzie

2:3

Gem Zeppieri. Włoch gra bez kompleksów i bardzo odważnie. Znów świetnie serwował i szybko kończył wymiany. Gem wygrany do zera

2:2

Gem Hurkacz. Polak łatwo obronił podanie. Wciąż bez przełamania w pierwszym secie

1:2

Gem Zeppieri. Włoch znów pokazał, jak groźnym jest rywalem. Polak doprowadził do stanu 30-30, popisując się m.in. ładnym skrótem, ale po chwili rzymianin opanował sytuację. Dobrze serwuje rywal Hurkacza

1:1

Gem Hurkacz. Polak zaczął niemrawo i zrobiło się 30-30. Na szczęście potem najpierw posłał potężnego asa, a w kolejnej wymianie młody Włoch wyrzucił na aut

0:1

Gem Zeppieri. Pierwszą wymianę wygrał Hurkacza, ale potem rzymianin bardzo dobrze serwował, a Polak niecelnie returnował. Gem do 15

GRAMY! Serwuje Zeppieri

Zeppieri jest leworęczny. Ciekawe, jak poradzi sobie Polak. Gra z leworęcznymi rywalami to zawsze spore wyzwanie

Hurkacz i Zeppieri są już na korcie. Trwa rozgrzewka

Delbonis pokonał już Mannarino. Hubert Hurkacz zacznie ok. godziny 17.55-18.00

W meczu Mannarino - Debonis jest już 1:6, 6:7. Trwa trzeci set. Coraz bliżej do meczu Huberta Hurkacza

Trwa już ostatni mecz na korcie nr 6 poprzedzający spotkanie Hurkacz - Zeppieri. Mannarino walczy z Delbonisem. Trwa drugi set

Witamy w naszej relacji na żywo z meczu Hubert Hurkacz - Giulio Zeppieri w I rundzie Roland Garros. Początek spotkania ok. godziny 17.30-18.00

Hurkacz - Zeppieri O KTÓREJ GODZINIE gra Hurkacz mecz dzisiaj Roland Garros

Hubert Hurkacz dzisiaj zagra wreszcie pierwszy mecz w Roland Garros. Mecz Hurkacz - Zeppieri zacznie się ok. godziny 17.30-18.30,  po spotkaniu Mannarino - Delbonis. Rywalem Polaka będzie młody Włoch Giulio Zeppieri, który w rankingu zajmuje 215. miejsce. Tenisista z Italii do głównej drabinki przebił się w kwalifikacjach. W II rundzie paryskiego Szlema są już Magda Linette i Iga Świątek. Blisko szczęścia była również Magdalena Fręch, ale nie wykorzystała dwóch piłek meczowych i przegrała z Andżeliką Kerber. Odpadł też Kamil Majchrzak. Hurkacz jako ostatni z polskich singlistów zaczyna rywalizację w Paryżu.

Hurkacz O KTÓREJ GODZINIE gra mecz dzisiaj Roland Garros 24.05

Hubert Hurkacz do rywalizacji w Roland Garros przystępuje po sporym rozczarowaniu, jakim była porażka już w I rundzie turnieju ATP w Rzymie. Polak przegrał z Davidem Goffinem (6:7, 6:7) i choć po spotkaniu był zły, to przed wielkoszlemowym French Open zapowiadał walkę na całego. - Marzę o wygranej - stwierdził. - David zagrał na wysokim poziomie, a ja w sumie nie, ale była na pewno bardzo zacięta walka. Dałem z siebie wszystko, ale to nie był mój dzień. Pod względem fizycznym było dobrze. Jeśli chodzi o moją formę na ziemi, to myślę, że jest nieźle. Dobrze wszystko przebiega i gram coraz lepiej - uspokajał kibiców Hubert Hurkacz w rozmowie z "Super Expressem".

O KTÓREJ gra Hurkacz mecz dzisiaj Paryż Roland Garros

Hubert Hurkacz przed Roland Garros trenował z Monte Carlo, gdzie ma mieszkanie. Jak ocenia swoją formę przed startem w Paryżu? - Myślę, że jest nieźle. Przygotowania przebiegają dobrze. Myślę, że gram coraz lepiej. Celem tak naprawdę jest poprawa gry. Większa świadomość i rozumienie siebie na korcie - stwierdził Hubert Hurkacz, który w poprzednich trzech edycjach Roland Garros odpadał już w I rundzie. Hurkacz to półfinalista z Wimbledonu i będzie faworytem w pojedynku z Zeppierim, ale niestety ma już na koncie dużo przykrych porażek w pierwszych lub drugich rundach Szlema. Oby teraz obyło się bez przykrej niespodzianki.

Tim Henman o Idze Świątek

Hurkacz - Zeppieri KIEDY gra Hurkacz Roland Garros Hurkacz O której mecz dzisiaj

Mecz Hubert Hurkacz - Gulio Zeppieri w I rundzie Roland Garros 2022 zostanie rozegrany we wtorek 24 maja. Początek meczu Hurkacz - Zeppieri ok. godziny 17.30-18.30. Transmisje TV z Roland Garros na antenach Eurosportu 1 i 2.

QUIZ: Jesteś kibicem tenisa? Rozpoznasz tych tenisistów? Sprawdź się!