Iga Świątek

i

Autor: Instagram Iga Świątek

Tak wypoczywa Iga!

Iga Świątek w bikini na plaży! Niesamowite ZDJĘCIA, tenisistka wypoczywa na Karaibach!

2022-11-14 22:26

Iga Świątek po ciężkim i pełnym sukcesów sezonie poleciała na zasłużone wakacje. Najlepsza tenisistka na świecie wyskoczyła na Karaiby, a z kibicami podzieliła się już kilkoma zdjęciami z urlopu. Iga Świątek wypoczywa na Anguilli, malowniczej wyspie. I aż bije od niej szczęście. Polka w tym luksusowym kurorcie udzielała też lekcji tenisa. Zobaczcie zdjęcia Igi Świątek w bikini na rajskiej plaży. Tak wypoczywa po kapitalnym sezonie liderka rankingu WTA, mistrzyni Roland Garros i US Open.

Iga Świątek po WTA Finals miała kilka dni na odpoczynek, a potem ruszyła w dalszą drogę. Mistrzyni Roland Garros i US Open jest już na Karaibach. Liderka rankingu z kibicami podzieliła się zdjęciami z wakacji połączonych z pracą. Wypoczywa na Anguilli, gdzie wygrzewa się na plaży, korzystając ze wspaniałej pogody. - Chcę spędzić osiem dni, nie myśląc o niczym i nic nie robiąc – zdradziła Iga Świątek jeszcze w Teksasie po ostatnim meczu w WTA Finals. - Pierwszy raz będę miał takie wakacje, bo zwykle jeździłam w miejsca, gdzie mogłem pozwiedzać i miałam aktywne wakacje. Potem powoli wrócę do pracy. A potem jestem pewna, że zaczniemy od kilka łatwych sesji treningowych. Cieszę się z tego, że wreszcie odpocznę i naprawdę się zrelaksuję. Musiałam się nauczyć, jak to robić. W zeszłym roku po raz pierwszy byłam w stanie odciąć się od wszystkiego i dobrze się zregenerować. Spróbuję zrobić to ponownie w tym roku, ponieważ nie jest to takie łatwe, gdy ciągle grasz, a twój mózg jest przyzwyczajony do rywalizacji. Chcę obniżyć poziom adrenaliny i po prostu odpocząć. Dlatego w czasie urlopu nie planuję niczego spektakularnego - dodała z uśmiechem Polka.

Iga Świątek wypoczywa i... uczy tenisa. Capa Juluca to luksusowy i bardzo drogi kurort. Na stronie internetowej hotel chwali się niezwykłą atrakcją dla gości. Zaprasza ich na LUX Tennis Star Event z Igą Świątek w dniach 13-14 listopada. W programie tenisowa klinika z liderką rankingu WTA czyli lekcja gry, a także pokazowy mecz Igi z lokalną gwiazdą. Oferta tylko dla gości hotelu, limit uczestników ograniczony do 50 osób. WIĘCEJ O TEJ AKTYWNOŚCI IGI ŚWIĄTEK PRZECZYTASZ TUTAJ.

Iga Świątek W BIKINI na Karaibach. ZDJĘCIA z wakacji

Iga Świątek sama zdradziła fanom, gdzie jest. Na Instagramie opublikowała zdjęcie z restauracji znajdującej się w 5-gwiazdkowym hotelu Belmond na Anguilli. Na sympatycznych fotografiach tenisistka wygrzewa się na plaży i widać, że jest w doskonałym nastroju. Iga Świątek podsumowała też fenomenalny sezon, dziękując członkom swojego zespołu za pomoc i wsparcie. "Ostatnie dni to trochę więcej czasu na oswojenie się ze wszystkim, co działo się w tym sezonie. Trudno go opisać jednym słowem czy nawet zdaniem, ale wiem, że jest wyjątkowy i nigdy go nie zapomnę. Wyniki to jedno, to ile nauczyłam się o sobie… to zupełnie inna historia. Wiem na pewno - dużo jeszcze wyzwań, pracy i nauki przede mną" - napisała w mediach społecznościowych Iga Świątek. "Niezależnie od tego, jak szybko dotarło (wciąż dociera) do mnie to, co w tym roku osiągnęłam, wiem, że nie zrobiłabym tego bez mojego zespołu. Dziękuję Wam Tomku, Dario, Macieju. Dziękuję teamowi biznesowemu, dziękuję rodzinie, sponsorom i last but not least, dziękuję Wam za wsparcie i obecność. Ten rok to niezła przygoda także dzięki Wam!" - dodała najlepsza tenisistka na świecie.

Iga Świątek ZDJĘCIA z wakacji. Tak wypoczywa tenisowa gwiazda

Iga Świątek jest na Anguilli, niedaleko Florydy, gdzie niedawno trenowała w Bradenton w luksusowej IMG Academy. To słynny ośrodek treningowym należący do agencji menedżerskiej, z którą po US Open Polka związała się kontraktem. Prawdopodobnie po pobycie na Karaibach Iga właśnie tam rozpocznie przygotowania do nowego sezonu. Do gry wróci w pokazowym turnieju w Dubaju krótko przed świętami Bożego Narodzenia.

Iga Świątek w butiku znanego projektanta mody! Gwiazda przymierzała kreacje! ZDJĘCIA

Iga Świątek odpadła z WTA Finals, ale to był i tak świetny sezon. Lepszy niż Roberta Lewandowskiego?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze