Iga Świątek w butiku znanego projektanta mody! Gwiazda przymierzała kreacje! ZDJĘCIA

i

Autor: AP Iga Świątek w butiku znanego projektanta mody! Gwiazda przymierzała kreacje! ZDJĘCIA

Kupowała ciuszki

Iga Świątek w butiku znanego projektanta mody! Gwiazda przymierzała kreacje! ZDJĘCIA

2022-11-11 8:19

Iga Świątek po długim i pełnym sukcesów sezonie tenisowa gwiazda ma teraz czas na odpoczynek i zajęcie się prywatnymi sprawami. Także na buszowanie po butikach! Iga Świątek odwiedziła warszawski butik Łukasza Jemioła, znanego projektanta mody. Liderka rankingu WTA przymierzała kreacje z najnowszej kolekcji i - jak zdradził projektant - wybrała swoje ulubione modele, w których zaprezentuje się niebawem. Zobaczcie ZDJĘCIA Igi Świątek w butiku projektanta.

Iga Świątek wybrała się na zakupy. Polski projektant mody Łukasz Jemioł pochwalił się na Instagramie, że liderka rankingu tenisistek po powrocie z Teksasu odwiedziła jego butik w Warszawie. "Niezwykle miło było nam gościć w naszym warszawskim butiku Igę Świątek, która wybrała swoje ulubione modele z Kolekcji AW22/23 - zarówno te bardziej casualowe, jak i te na okazje specjalne, które będziecie mogli zobaczyć już niedługo" - czytamy na oficjalnym profilu projektanta. Są też zdjęcia Igi Świątek z Łukaszem Jemiołem, a tenisowa gwiazda zaprezentuje pewnie efekty tej wizyty w najbliższym czasie. Jeszcze w Teksasie zdradziła, że przed nią spotkania i konferencje organizowane przez jej sponsorów. Poniżej ZDJĘCIA Igi Świątek w butiku projektanta Łukasza Jemioła

Iga Świątek z wizytą u projektanta mody

Iga Świątek jeszcze dwa dni temu była w Teksasie i po WTA Finals odebrała puchar dla liderki rankingu WTA na koniec sezonu. Na tenisowym tronie rozsiadła się 4 kwietnia, po abdykacji Ashleigh Barty i triumfie w Miami. I prowadzi w rankingu nieprzerwanie już 32. tydzień, powiększając ogromną przewagę. Królowa Iga Świątek po ostatnim meczu w sezonie dostała swoje berło – z nagrodę dla numeru jeden na koniec roku pozowała w czasie specjalnej sesji.

Rywalka ujawniła zaskakujące fakty o Idze Świątek! Chodzi o jej matkę

Iga Świątek jest dopiero 15. tenisistką w historii, która kończy sezon jako liderka rankingu WTA. Najmłodszą od 2010 r. (poprzednio Caroline Wozniacki w wieku 20 lat). Jako druga zawodniczka w tenisowych dziejach na koniec roku przekroczyła granicę 11 tys. pkt w rankingu (wcześniej Serena Williams). – To był szalony rok i aż ciężko to wszystko ogarnąć umysłem – powiedziała Iga, która nagrodę dla najlepszej tenisistki na koniec sezonu odebrała w Teksasie i pozowała z nią podczas specjalnej sesji. – Działo się tyle, że mam wrażenie, iż ten sezon zaczął się z 10 lat temu – uśmiechała się Polka.

Iga Świątek KIEDY kolejny turniej

Oj, działo się... Osiem wygranych turniejów, w tym dwa Szlemy i cztery rangi WTA 1000. Do tego kosmiczna seria 37 zwycięstw i tylko dziewięć porażek. Z turniejowych premii Iga Świątek uzbierała w tym roku 9,875 mln dol. (według aktualnego kursu to ok. 46,4 mln zł). Jednego wygranego meczu więcej w WTA Finals zabrakło jej do przekroczenia granicy 10 mln dol. Te wszystkie liczby i statystyki zostaną ze mną na długo, choć wiem też, że już niedługo zaczną się przygotowania do nowego sezonu i trzeba będzie zostawić to za sobą - stwierdziła Iga. Przed liderką rankingu teraz dość krótkie wakacje. Do gry wróci przed świętami w pokazowym turnieju w Dubaju (19–24 grudnia).

Daria Abramowicz zdradza, jak Iga Świątek zareagowała na porażkę w WTA Finals. Szczere słowa o pracy z tenisistką

Iga Świątek odpadła z WTA Finals, ale to był i tak świetny sezon. Lepszy niż Roberta Lewandowskiego?
Najnowsze