Iga Świątek na wyjątkowej sesji

i

Autor: Tom Pennington/Getty Images/AFP/EAST NEWS Iga Świątek na wyjątkowej sesji

Niezwykła sesja

Takich zdjęć Igi Świątek nie widzi się na co dzień. Nie oderwiecie wzroku, ta kreacja zwala z nóg

2022-11-09 11:29

Iga Świątek w końcu może pozwolić sobie na nieco dłuższy odpoczynek, bo tenisowy sezon dobiegł końca i zawodniczki mogą udać się na urlopy. Te nie będą jednak długie, bo już za kilka tygodni odbędzie się prestiżowy turniej. Wcześniej jednak Iga Świątek wzięła udział w wyjątkowej sesji. Takich zdjęć mistrzyni nie widzi się na co dzień, a jej kreacja może zachwycić.

Iga Świątek może być niebywale dumna ze swoich dokonań w ostatnich miesiącach. Choć po drodze przydarzyło się kilka bolesnych porażek w większości przypadków zarówno tenisistka, jak i polscy kibice tej dyscypliny sportu mieli ogromne powody do radości. Bo Świątek wygrała wiele ważnych turniejów i stała się najlepszą tenisistką na świecie. Takiego scenariusza jeszcze w ubiegłym roku nikt nie przewidywał.

Iga Świątek w wyjątkowej kreacji. Trudno oderwać wzrok

Kariera Świątek rozwinęła się błyskawicznie i Polska zyskała wielką sportową gwiazdę. Ale nawet takie osobistości potrzebują chwili odpoczynku. Po przegranym półfinale WTA Finals reprezentantka biało-czerwonych ma nieco więcej czasu dla siebie i może teraz odetchnąć od tenisowych wyzwań. Nim jednak udała się na urlop, wzięła udział w wyjątkowej sesji.

Wszystko za sprawą tego, że zakończyła rok na pierwszej pozycji w rankingu WTA. Świątek odebrała pokaźnych rozmiarów puchar i wzięła udział w wyjątkowej sesji. Polka zaprezentowała się w czarnej sukience, która była do połowy uda. Na zdjęciach zawodniczka była uśmiechnięta od ucha do ucha, czemu dziwić się nie można. I takich fotografii z udziałem Świątek nie widzi się często.

Listen to "Biznesy sportowców. Kto się dorobił milionów, kto spadł na dno?" on Spreaker.
Iga Świątek odpadła z WTA Finals, ale to był i tak świetny sezon. Lepszy niż Roberta Lewandowskiego?
Najnowsze