To jego muza

Jan Zieliński DZIEWCZYNA Kim jest piękna Klaudia, dziewczyna deblisty Jana Zielińskiego ZDJĘCIA

2023-01-28 13:11

Jan Zieliński DZIEWCZYNA ŻONA. Czy Jan Zieliński ma dziewczynę? Polski deblista Jan Zieliński stoi przed szansą na odniesienie historycznego sukcesu. W duecie z Hugo Nysem walczy w finale Australian Open i ma szansę zostać trzecim polskim mistrzem Szlema w Melbourne w grze podwójnej. Nowe fanki tenisisty mogą się jednak srogo rozczarować. Jego serce od dawna jest zajęte przez piękną blondynkę, Klaudię. Kim jest piękna Klaudia, dziewczyna Jana Zielińskiego? Zobaczcie zdjęcia, Jan Zieliński i jego dziewczyna Klaudia.

To może być polska sobota w Australian Open! Kibice przed turniejem zastanawiali się, czy w finale zobaczymy jednego z reprezentantów naszego kraju. Niewielu stawiało na polski akcent w finale debla. Jan Zieliński w parze z Hugo Nysem walczy o pierwszy wielkoszlemowy triumf w karierze. Tutaj RELACJA NA ŻYWO. Po stronie australijskiego duetu Hijikata i Kubler stanie niemal cała publiczność. Niemal, bo na trybunach z pewnością nie zabraknie Polaków. Wśród publiczności znajdzie się z pewnością Klaudia, czyli ukochana Jana Zielińskiego.

Jan Zieliński DZIEWCZYNA Klaudia Kim jest narzeczona deblisty Jana Zielińskiego?

Jan Zieliński odnosi sukcesy nie tylko na polu sportowym, ale także prywatnym. W listopadzie 2022 roku pochwalił się wyjątkowym momentem z jego życia. Doszło do niego na Malediwach. Fanki tenisisty będą rozczarowane, ale jego serce skradła blondynka Klaudia, której oświadczył się kilka miesięcy temu. W lutym tego roku będą obchodzić ósmą rocznicę związku.

Klaudia wspiera go z trybun Australian Open. Z jej Instagrama dowiadujemy się, że para czasem podróżuje wspólnie na przeróżne tenisowe imprezy. Teraz towarzyszy mu w jednym z najważniejszych momentów jego kariery. Co jeszcze o niej wiemy? Na swoim Instagramie pisała, że studiowała na Politechnice Warszawskiej i Akademii Sztuk Pięknych.

Ile zarobił Jan Zieliński Australian Open PREMIE w deblu

Najnowsze