Zieliński/ Nys - Hijikata/ Kubler RELACJA NA ŻYWO finał debla Australian Open za darmo w internecie Zieliński/ Nys AO finał debla WYNIK na żywo Zieliński/ Nys live online w internecie [WYNIK]

i

Autor: Instagram Zieliński/ Nys - Hijikata/ Kubler RELACJA NA ŻYWO finał debla Australian Open za darmo w internecie Zieliński/ Nys AO finał debla WYNIK na żywo Zieliński/ Nys live online w internecie [WYNIK]

finał debla na żywo

Zieliński i Nys nie dali rady! Porażka w finale, niesamowici Australijczycy zdobyli wielkoszlemowy tytuł

Zieliński/Nys - Hijikata/Kubler RELACJA. Zieliński i Nys w drodze do finału Australian Open musieli pokonać wiele trudności - aż trzykrotnie wychodzili z sytuacji, w której przegrali pierwszego seta. Niestety, finał rozpoczął się tak samo - od porażki i to po ledwie jednym przełamaniu. W drugim secie gra była jeszcze bardziej wyrównana i o wszystkim decydował tie-break. Niestety, w nim lepsi byli Hijikata i Kubler, więc to właśnie australijska para zdobywa tytuł w Australian Open 2023. Zieliński/Nys - Hijikata/Kubler WYNIK.

Jan Zieliński/Hugo Nys - Rinky Hijikata/Jason Kubler 4:6, 6:7(4)

Zieliński/ Nys - Hijikata/ Kubler

Witamy w relacji na żywo z finałowego meczu debla Australian Open 2023 Jan Zieliński/ Hugo Nys - Rinky Hijikata/ Jason Kubler. Początek spotkania zaplanowano po zakończeniu finału pań. Wstępnie na godzinę 11:30 - 12:00 czasu polskiego. Zapraszamy!

Jan Zieliński musi jeszcze trochę poczekać na swój finał w Australian Open. Finał pań wciąż trwa i w drugim secie (pierwszy 6:4 wygrała Rybakina) Sabalenka prowadzi 3:1 z przewagą przełamania. Niewykluczone, że będzie potrzebny trzeci set. 

Aryna Sabalenka wygrywa 6:3 w drugim secie, co oznacza, że w finale pań czeka nas trzeci set. Zieliński i Nys muszą jeszcze chwilę zaczekać na swój finał przeciwko Hijikacie i Kublerowi.

Sabalenka prowadzi już 5:3 w trzecim secie i jest o krok od tytułu! Pamiętajmy jednak, że zanim Zieliński pojawi się na korcie, minie jeszcze sporo czasu, bo po meczu pań będzie jeszcze oczywiście ceremonia.

Aryna Sabalenka wygrała Australian Open! Przed nami ceremonia, a po niej na kort wyjdą debliści.

Obie tenisistki odebrały już swoje puchary, zakończyły się także przemowy. Liczymy na to, że kort szybko zostanie uprzątnięty i lada moment pojawią się na nim debliści. 

Godzina startu meczu Jana Zielińskiego wciąż się przesuwa. Możliwe jednak, że Polak i jego deblowy partner rozpoczną walkę o tytuł już o 13:00.

Zieliński, Nys, Hijikata i Kubler wychodzą już na kort! Niedługo zaczyna się rozgrzewka.

Powoli kończy się rozgrzewka i zaraz zaczynamy grę!

Gramy! Serwuje Hugo Nys.

1:0

Gem Zieliński/Nys. Dobre serwisy Monakijczyka, który samymi podaniami robił bardzo dużo krzywdy parze australijskiej, aż trzech jego podań nie zdołali nawet odebrać.

1:1

Gem Hijikata/Kubler. Kubler także nie okazał po sobie żadnej presji i Zieliński z Nysem zdołali odebrać rywalom tylko punkt przy serwisie Kublera.

Rywale agresywnie przy podaniu Zielińskiego, już 0:30.

Zieliński w siatkę, 0:40...

1:2

Gem Hijikata/Kubler, przełamanie. Agresywny return Hijikaty i Nys trafia w siatkę. Polak i Monakijczyk przełamani do zera przy podaniu Zielińskiego, słabo się to zaczęło...

1:3

Gem Hijikata/Kubler. Teraz przy serwisie Hijikaty już tak łatwo nie było, ale ostatecznie, mimo oddania dwóch punktów, Australijczycy obronili podanie.

2:3

Gem Zieliński/Nys. Świetnie teraz Zieliński przy siatce, bardzo dobrymi, precyzyjnymi uderzeniami między rywali zdobył dwa punkty, a Nys zakończył gema asem serwisowym.

2:4

Gem Hijikata/Kubler. Znów bardzo pewna wygrana gema przy serwisie Kublera, Zieliński z Nysem wyrwali im tylko punkt, nawet nie było blisko, by mogli odrobić stratę przełamania.

3:4

Gem Zieliński/Nys. Tym razem przy serwisie Zielińskiego nie było żadnych problemów, Polak i jego partner wygrali tego gema do zera. Polak wyraźnie poprawił serwis i nie nadziewał się na agresywne returny Australijczyków. 

3:5

Gem Hijikata/Kubler. Niestety, udało się wygrać pierwszy punkt Zielińskiemu i Nysowi, ale później serwisy Hijikaty były już zbyt dobre i Nys dwukrotnie returnował w siatkę. Australijczycy blisko wygrania pierwszego seta.

4:5

Gem Zieliński/Nys. Dobry gem serwisowy Nysa, Zieliński także swojej dodał, dobrze atakując Kublera na siatce w jednej z akcji i zmuszając go do błędu. Teraz jednak podanie rywali na wygranie seta.

4:6

Gem i set Hijikata/Kubler. Zieliński i Nys nie mieli nic do powiedzenia przy podaniu Kublera, agresywne serwisy sprawiły, że wszystkie piłki odbierane przez "naszą" parę lądowały w siatce albo na aucie. Gem wygrany do zera i pierwsza partia na konto Australijczyków.

Zaczynamy drugiego seta, serwuje Zieliński.

Równowaga przy podaniu Zielińskiego...

4:6, 1:0

Gem Zieliński/Nys. Uff, udało się! Dwa dobre serwisy Zielińskiego od stanu równowagi i mamy pierwszy gem na konto polsko-monakijskiej pary. 

4:6, 1:1

Gem Hijikata/Kubler. Wydawało się, że będzie szansa na przełamanie, jednak przy stanie 30:15 dla Zielińskiego i Nysa Hijikata zdecydowanie wzmocnił serwis, i później returny Polaka i Monakijczyky już nie trafiały w kort.

4:6, 2:1

Gem Zieliński/Nys. Nieco wyrównała nam się gra, teraz przy podaniu Nysa dwa punkty wywalczyli rywale, ale Momakijczyk utrzymał zimną krew i dobrymi serwisami zdobył ważne punkty i gema. Mało jest w tym meczu wymian, zdecydowanie większe znaczenie mają serwisy. 

4:6, 2:2

Gem Hijikata/Kubler. Niestety, tym razem nawet nie było blisko, by "nasza" para deblowa mogła zagrozić podaniu rywali, zdobyli tylko punkt.

małe zagrożenie, ale potężny serwis ratuje Zielińskiego, 30:30.

4:6, 3:2

Gem Zieliński/Nys. Polak przy swoim podaniu stracił dwa punkty, ale później uruchomił serwis i Australijczycy nie mieli nic do powiedzenia. Przy stanie 30:30 Jan zagrał asa, a po chwili jego serwis Hijikata odebrał w siatkę. 

4:6, 3:3

Gem Hijikata/Kubler. Znów pewny serwisowy Hijikaty, jedyny punkt zdobyty przez Zielińskiego i Nysa to po autowej piłce rywala. Nie zanosi się tu na przełamania.

4:6, 4:3

Gem Zieliński/Nys. Dobry gem serwisowy Nysa, zagrał dwa asy, a nawet jak rywale zdołali odegrać, to przy siatce dobrze pracował Zieliński. Szybko idzie.

4:6, 4:4

Gem Hijikata/Kubler. Kubler wygrywa podanie do zera, również bardzo dobrze pocelował i zanotował punkty bezpośrednio po serwisie. 

Znów 30:30 przy podaniu Polaka, ekstremalnie ważny moment.

4:6, 5:4

Gem Zieliński/Hijikata. Znów Zieliński musiał się spiąć, ale dał radę! Dwa mocne serwisy i najpierw Kubler, a potem Hijikata returnowali w siatkę. Teraz serwis Hijikaty pod niemałą presją, bo przełamanie będzie oznaczało porażkę w secie.

4:6, 5:5

Gem Hijikata/Kubler. Nie było nawet blisko przełamania, przy stanie 40:15 jeszcze Zieliński zdołał dobrze zareturnować, ale zaraz Hijikata zagrał drugiego asa i zamknął gema. 

4:6, 6:5

Gem Zieliński/Nys. Bardzo dobry gem serwisowy Nysa, wygrana do zera. Jeśli nie będzie teraz przełamania, zagramy tie-break.

4:6, 6:6

Gem Hijikata/Kubler. Szybciutko Kubler serwuje i wygrana gema do zera, tie-break!

1-0, świetny serwis Zielińskiego i pierwszy punkt na jego konto!

1-2, niestety, Hijikata także broni swoich podań, teraz serwis Nysa.

2-3, Zieliński w aut, mini-break na konto Australijczyków i teraz dwa podania Kublera.

3-4, udało się! Hijikata w aut i odrobiony mini-break! Dwa podania Zielińskiego teraz.

4-5, piękny return Kublera przy serwisie Zielińskiego, znów mini-break na koncie Australijczyków i dwa podania z ich strony.

4-6, Zieliński w siatkę, piłka mistrzowska przy podaniu Hijikaty!

4:6, 6:7(4)

4-7, Zieliński wyrzuca na aut po przepięknej wymianie, koniec! Hijikata i Kubler zdobywają tytuł!

Polak i Monakijczyk walczyli jak mogli, ale nie dali rady, ale z pewnością należą się im wielkie brawa już za samo dotarcie do finału.

to już wszystko z naszej strony, dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje na żywo na sport.se.pl.

Sonda
Czy Jan Zieliński odniesie sukces?

Finał debla Australian Open Zieliński/Nys - Hijikata/Kubler RELACJA NA ŻYWO AO 2023 finał debla Zieliński/Nys live online WYNIK na żywo Zieliński/Nys - Hijikata/Kubler za darmo w internecie WYNIK live online.

Wczesne i niespodziewane odpadnięcie z tegorocznego turnieju Australian Open Igi Świątek i Huberta Hurkacza mogło dla wielu fanów oznaczać, że w najważniejszych meczach AO 2023 zabraknie reprezentantów Polski, ale nic bardziej mylnego. Najpierw ogromną niespodziankę fanom zrobiła Magda Linette, która zaprezentowała się fenomenalnie i dotarła do półfinału, przegrywając tam dopiero z Aryną Sabalenką. W jej ślady poszedł Jan Zieliński, który zaszedł jeszcze dalej i wraz ze swoim kolegą, reprezentującym Monaco Hugo Nysem zameldował się w wielkim finale debla Australian Open. Tam na parę Zieliński/ Nys czeka Rinky Hijikata oraz Jason Kubler. Faworytami wielkiego finału debla, chociaż z niewielką przewagą zdaniem bukmacherów są Zieliński i Nys, a polscy fani tenisa z pewnością mają nadzieję, że to właśnie Polak i Monakijczyk sięgną po trofeum i wygrają w wielkim finale debla. Zapraszamy na relacje na żywo z meczu Zieliński/ Nys - Hijikata/ Kubler! 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze