Jerzy Janowicz, Wimbledon 2013

Autor: archiwum se.pl

Janowicz - Nadal, o której? "Jerzyk" ograł Dancevicia i czeka na mecz z wielką gwiazdą

2013-08-08 9:58

Jerzy Janowicz miał problemy z awansem do trzeciej rundy turnieju ATP w Montrealu, ale ostatecznie wygrał z reprezentantem gospodarzy Frankiem Danceviciem.

Wszystkie trzy sety były bardzo wyrównane. Pierwszego 7:6 Polak wygrał po tie breaku.

W drugim to znacznie niżej notowany Kanadyjczyk miał swoje pięć minut. Dancević wygraŁ 6:3 i doprowadził do decydującego seta.

W ostatniej części meczu Polak początkowo przegrywał, ale w bodaj najważniejszym punkcie spotkania rywal "Jerzyka" trafił w siatkę.

Ostatecznie Jerzy Janowicz wygrał 7:6, 3:6, 6:4. W kolejnej rundzie zmierzy się ze słynnym Rafaelem Nadalem.

Gwizdek24.pl przeprowadzi w czwartek od godziny 18 relację na żywo z tego spotkania.