Magdalena Fręch zarobiła w Australian Open ogromne pieniądze! Ale premia!

Autor: AP Kiedy gra Magdalena Fręch Miami Open Fręch - Giorgi O której godzinie gra Magda Fręch?

WTA Madryt

Magdalena Fręch odpada z WTA Madryt. Wyjątkowo bolesna porażka, Polka nie była w stanie wygrać!

2024-04-24 20:19

Magdalena Fręch żegna się z WTA Madryt. Mimo że polska tenisistka rozstawiona była ze słabszą rankingowo rywalką, to przegrała. I to ze stanu 5:1 w pierwszym secie. Ciężko wyjaśnić, co stało za przyczyną przegranej Polki, ale niestety, w bardzo słabym stylu opuszcza ona stolicę Hiszpanii.

Magdalena Fręch żegna się z WTA Madryt. Mimo że Polka była zdecydowaną faworytką starcia z Jaqueline Cristan i dominowała w pierwszym secie, to niestety, rzeczywistość meczowa okazała się zupełnie inna, o czym świadczy wynik 2:0 (5:7, 2:6). Nie wyglądało to dobrze, a Fręch straciła wielką szansę na grę w dalszych fazach turnieju.

Magdalena Fręch odpada w Madrycie. Zdumiewająca porażka Polki

Magdalena Fręch nie może mówić o udanym udziale w turnieju WTA w Madryt. Polska tenisistka była stawiana jako faworytka starcia z Jaqueline Cristian i wydawało się, że bez najmniejszych problemów przejdzie rywalkę. Mecz także zaczął się pod zupełne dyktando Polki, która szybko zaczęła dominować przebiegiem meczu, wygrywając w pierwszym secie aż 5:1. Niestety Cristan poczuła krew i zaczęło szybko wyrównywać, a ostatecznie ugrała seta na 7:5. O ile ta przegrana była zupełnie zagadkowa, o tyle Fręch nie odzyskała formy także na drugą część spotkania, wygrywając zaledwie dwa gemy. Naprawdę, niemoc Polki była wprost zadziwiająca. Christan może świętować naprawdę duże osiągnięcie i w nagrodę za pokonanie Polki zagra z wyjątkowo ciężką rywalką, Czeszką Barborą Krejcikovą.

QUIZ: Rozpoznasz te tenisistki? Tylko najlepsi zgarną komplet punktów!