Agnieszka Radwańska, Iga Świątek

i

Autor: Instagram/Agnieszka Radwańska Agnieszka Radwańska, Iga Świątek

Wygląda to przepysznie!

Na ten moment Agnieszka Radwańska czekała cały rok. Wspaniała chwila wreszcie nadeszła

2022-12-16 17:37

Agnieszka Radwańska od ładnych kilku lat nie gra już zawodowo w tenisa. Jednak to nie przeszkadza jej fanom w śledzeniu każdego kroku idolki. Choć zainteresowanie często rodzi problemy w życiu prywatnym, to są takie chwile, gdy jest zupełnie odwrotnie. Cały rok czekania na wspaniałe prezenty wreszcie się opłacił, co potwierdza zdjęcie Agnieszki Radwańskiej w internecie.

Grudzień to czas, gdy wszyscy Polacy nerwowo wyczekują prezentów. Wielu rodaków nie może wręcz doczekać się niespodzianek, które znajdą pod choinką. Czasami jednak jest tak, że podarunki przychodzą na kilka dni przed Wigilią. Takiego miłego zaskoczenia doświadczyła Agnieszka Radwańska. Była znakomita tenisistka z Krakowa pochwaliła się prezentem, jaki otrzymała od swojego Autoryzowanego Fan Clubu. Założony w 2015 roku twór zrzesza najwierniejszych fanów Isi, a ta doskonale wie, że może liczyć na ich wsparcie. Radwańska przekonała się o tym, odbierając przesyłkę. Na takie upominki czeka się cierpliwie cały rok, a gdy wreszcie nadejdą, to na twarzy odbiorcy pojawia się szeroki uśmiech.

Taką naprawdę rolę w zespole Igi Świątek pełni Daria Abramowicz! Trener Tomasz Wiktorowski ujawnia prawdę!

Wyjątkowy prezent dla Agnieszki Radwańskiej

Wierni kibice postanowili nieco osłodzić życie Agnieszce Radwańskiej i przygotowali dla niej prawdziwe rarytasy. Sama zainteresowana pochwaliła się wszystkich w internecie. Na Instagramie podzieliła się fotką z całą paczką kolorowych i smakowicie wyglądających ciasteczek. Między okrągłymi wypiekami można znaleźć również specjalnie przygotowane ciasteczka w kształcie ludzików.

"Dziękuję Fan Klubowi Agnieszki Radwańskiej" - napisała była gwiazda tenisa światowego formatu przy InstaStory, na którym pojawiła się fotka. Problem, jaki widzimy, jest jednak tylko jeden. Gdy zawartość opakowania wyląduje w żołądkach Radwańskiej i jej najbliższych, to na kolejny taki pakunek trzeba będzie czekać z utęsknieniem cały rok!

Rafael Nadal rusza z nowym biznesem. Może zarobić potężne pieniądze! Znamy jego plany

Agnieszka Radwańska dostała prezent

i

Autor: Instagram Agnieszka Radwańska dostała prezent
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze