NAJSEKSOWNIEJSZA tenisistka świata wyznała PRYWATNĄ sprawę. Chodzi o jej TYŁEK! [ZDJĘCIA]

2020-09-12 7:51 MD
Eugenie Bouchard
Autor: Instagram/geniebouchard Eugenie Bouchard

Do grona najbardziej utalentowanych tenisistek świata bez wątpienia należy Eugenie Bouchard - 26-letnia Kanadyjka. Ostatni czas nie był jednak dla niej tak łaskawy jak wtedy, kiedy wszyscy fani sportu dopiero ją poznawali. Teraz kobieta walczy o odrodzenie na korcie, a przy tym pokusiła się o dość prywatne wyznanie. Dotyczy ono publikacji w mediach społecznościowych i... tyłka seksownej sportsmenki!

Bouchard już jako 18-latka wywalczyła mistrzostwo Wimbledonu w singlu dziewcząt. Odnosiła sukcesy także w deblu. Jej kariera rozwijała się fantastycznie i wydawało się, że prędko się nie zatrzyma - kobieta sięgała po coraz to kolejne wyróżnienia i tytuły, a przy tym była w bardzo młodym wieku, zatem wszyscy oczekiwali, że będzie się wyłącznie rozwijała. Jak jednak czasami w takich przypadkach bywa, plany to jedno, a praktyka to zupełnie coś innego.

Justyna Żyła stanęła PUPĄ do kamery i dostała TAKI KOMENTARZ! Co za słowa

Bouchard z czasem nie potrafiła sprostać oczekiwaniom i ostatnie lata w jej karierze nie były już tak udane. Teraz jednak Kanadyjka wzięła się za siebie, ciężko trenuje i stara się powrócić do formy. Awansowała do półfinału turnieju w Stambule notując pierwszy taki sukces od dwóch lat.

Inną sprawę stanowiła aktywność tenisistki w mediach społecznościowych, gdzie nigdy nie stroniła od publikacji zdjęć, także tych wydających się gorącymi i kontrowersyjnymi.

To też się zmieniło! - Być może się starzeję, ale nie czuję już potrzeby wrzucania zdjęć mojego tyłka - wyznała Bouchard biorąc udział w rozmowie zorganizowanej przez portal tennis.com.

Cóż - wszyscy z pewnością kibicują Kanadyjce pod względem sportowym, ale wielu fanów na takie słowa z pewnością się nie uśmiechnie...

Super Sport 09.09

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze