Niezwykła przemiana tenisowej gwiazdy. Nie miała tu nic do powiedzenia, rozejdzie się po całym świecie!

2020-12-01 13:02 JWa
Naomi Osaka, Iga Świątek
Autor: East News Naomi Osaka, Iga Świątek

Jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd światowego tenisa i nie może dziwić, że staje się częstym przedmiotem internetowych komentarzy. Obecnie wiele mówi się o nowym projekcie, jaki zaprezentowano z jej udziałem. Twórcy postanowili przeprowadzić sporą przemianę tenisistki i niedługo zaprezentują owoce pracy. Naomi Osaka pochwaliła się sama tym, że została postacią mangi.

Naomi Osaka to jedna z największych gwiazd tenisa na świecie. Reprezentująca Japonię zawodniczka przez pewien czas zajmowała pierwsze miejsce w światowym rankingu. Wciąż postrzegana jest jako jedna z najpopularniejszych zawodniczek na listach. Nic dziwnego, że jej osobą interesują się nie tylko kibice, lecz także twórcy licznych projektów. Tym razem Naomi Osaka została przemieniona w postać z kreskówki. Już niedługo pojawi się manga z udziałem tenisistki. "Niezrównana Naomi" ma zostać opublikowana w końcówce grudnia.

Naomi Osaka manga. Jak wygląda?

Naomi Osaka w mandze została przedstawiona jako kobieta z kolorowymi włosami. W tworzeniu postaci na podstawy animowanego komiksu udział brała siostra sportsmenki. Z Mari Osaką trwały konsultacje na temat ostatecznego wyglądu postaci. Były one niezbędne tym bardziej, że już w przeszłości Naomi Osaka miała stać się postacią w mandze, ale wtedy wszystko poszło źle. Ostatecznej wersji nigdy nie opublikowano, a tenisistka ukazana została niczym zupełnie inna osoba.

Iga Świątek straciła kontrakt na 2 mln zł? Nowe informacje o sporze gwiazdy z jej agencją!

Naomi Osaka w mandze będzie przypominała siebie

W pierwszej wersji Naomi Osaka, która ma korzenie japońskie i haitańskie została pokazana jako osoba z bladą skórą i jasnobrązowymi włosami. W ten sposób zaburzono charakterystyczne dla urody tenisistki cechy. Tym razem twórcom poszło znacznie lepiej zapewne też dlatego, że współpracowali z najbliższymi sportsmenki. 23-latka z wypiekami na twarzy czeka na ostateczną wersję produkcji.

Naomi Osaka opowiada o mandze

Okazuje się, że manga jest dla Naomi Osaki naprawdę ważna. Na Twitterze postanowiła skomentować wydanie animowanych przygód z jej udziałem. "Czytanie mangi i oglądanie kreskówek w dzieciństwie było czymś, co naprawdę na, siostry, połączyło" - napisała na portalu społecznościowym rozpoznawalna na całym świecie tenisistka.

Iga Świątek ZMIENIŁA dyscyplinę! Uśmiech nie schodził z jej twarzy [ZDJĘCIA]

Naomi Osaka zdetronizowała Serenę Williams

Naomi Osaka to jedna z najbardziej utalentowanych i najlepiej zarabiających zawodniczek na świecie. Pod tym względem wyprzedziła Serenę Williams. Szczególnie dużo zarabia w Japonii, gdzie jest ambasadorką znanych marek ze względu na popularność w Kraju Kwitnącej Wiśni.

Radwańska ZAKAŻONA KORONAWIRUSEM! Miała objawy, teraz zdradziła jak się czuje! ZDJĘCIE

Iga Świątek dopiero się rozpędza
Najnowsze