Obrzydliwy HEJT na Radwańską. Piszą o jej twarzy. "Oszpeciła się" [ZDJĘCIE]

2019-05-15 16:08 DaO
Agnieszka Radwańska
Autor: Jacek Kozioł/Super Express Agnieszka Radwańska

Agnieszka Radwańska bardzo szybko zakończyła swoją sportową karierę. Jej kontynuacja nie była możliwa ze względu na liczne problemy zdrowotne, z jakimi musiała się borykać od dłuższego czasu. Ale nadal pozostaje jedną z najpopularniejszych osób w świecie sportu. Oznacza to, że wciąż narażona jest na hejt ze strony "fanów". Ten wylał się po ostatniej wizycie w telewizji.

Wydawało się, że Radwańska swoją gra cieszyć będzie nas jeszcze przez kilka lat. Krakowianka karierę zakończyła w wieku 29 lat, a przecież na kortach oglądamy wiele zawodniczek starszych od Polki. Ze zdrowiem nie ma jednak żartów i "Isia" też to rozumie. - Moja lewa stopa jest tak zmiażdżona od biegania czy hamowania na korcie, że mało co już w niej pracuje. Wszystko puchnie, co chwilę jest stan zapalny - wyjaśniła Radwańska.

Planów na przyszłość była tenisistka ma naprawdę dużo i na sportowej emeryturze nie zamierza się nudzić. Ostatnio miała okazję spróbować swoich sił w tańcu. Wzięła udział w popularnym programie telewizyjnym "Taniec z Gwiazdami", gdzie radziła sobie naprawdę dobrze. Na salonach i przed kamerami telewizyjnymi pojawia się coraz częściej.

Ostatnio była gościem programu "Pytanie na śniadanie" w Telewizji Polskiej. Opowiadała w nim o trudach swojej kariery, jak jej się żyje bez tenisa, wspomniała też o swoim udziale w tanecznym show i opowiadała o koncercie podsumowującym jej karierę. Nim jednak Radwańska pojawiła się na ekranie, na profilu programu pojawiła się wcześniej zapowiedź udziały byłej tenisistki. W poście dołączono także zdjęcie "Isi".

I ta fotografia właśnie stała się podstawą do hejtu dla internautów. Ci zaczęli krytykować wygląd krakowianki. Ale jak w wielu tego typu sytuacjach, niektóre stwierdzenia były wręcz obrzydliwe. Hejterzy skrytykowali wygląd Radwańskiej. - Jezu Agnieszka co się stało z twoją twarzą? Przecież Ciebie się teraz źle słucha nawet. Szkoda, że teraz tyle osób niszczy naturalne swoje piękno! Straszne.... - czytamy w jednym z komentarzy. - Ciekawe, ile zapłaciła temu magikowi, który ją, aż taaak oszpecił - piszą inni.