Aryna Sabalenka i jej partner Konstantin Kołcow

i

Autor: Instagram Aryna Sabalenka i jej partner Konstantin Kołcow

już wszystko jasne

Podano przyczynę śmierci partnera Aryny Sabalenki. Oficjalne potwierdzenie, wielka tragedia

2024-03-30 11:10

Środowiskiem sportowym przed startem WTA Miami wstrząsnęła informacja o nagłej śmierci partnera Aryny Sabalenki, Konstantina Kołcowa. W przestrzeni medialnej pojawiło się kilka domniemanych przyczyn śmierci byłego hokeisty. Policja ostatecznie rozstrzygnęła, dlaczego 42-latek zginął.

Wstrząsające śmierć partnera Aryny Sabalenki

Śmierć Konstantina Kołcowa była szokiem dla kibiców na całym świecie. Były hokeista na co dzień pracował jako trener w rosyjskim klubie Saławat Jułajew Ufa, a prywatnie był partnerem Aryny Sabalenki. Białorusinka mimo tragedii, jaka ją dotknęła, postanowiła wystąpić w turnieju WTA 1000 w Miami, jednak nie poradziła sobie tam najlepiej, bo przegrała już w drugim swoim meczu – w 3. rundzie lepsza okazała się od niej Ukrainka Anhelina Kalinina. Oprócz startu Sabalenki wiele emocji wywoływała sama przyczyna śmierci byłego hokeisty.

Policja potwierdziła przyczynę śmierci Konstantina Kołcowa

Po informacji o tym, że Konstatin Kołcow nie żyje, pojawiło się wiele spekulacji na temat jego śmieci. Mówiło się o zakrzepie krwi, nieszczęśliwym wypadku czy samobójstwie. Kołcow przed śmiercią miał poważnie pokłócić się z szefostwem swojego klubu. Jak podaje portal o2.pl, powołując się na amerykańską policję, Konstantin Kołcow popełnił samobójstwo.

Zdaniem byłej żony Kołcowa, Julii, 42-latek dokonał tego będąc pod wpływem alkoholu. – Najprawdopodobniej był bardzo pijany. Niestety, hokeiści czasami popełniają ten grzech. W pokoju, w którym przebywał Konstantin, znaleziono puste butelki po alkoholu – powiedziała w rozmowie z białoruskimi mediami. Jak przekazano, Kołcow nie zostawił listu pożegnalnego.

* Potrzebujesz pomocy? Nie jesteś sam! Jeżeli przeżywasz trudności i myślisz o odebraniu sobie życia lub chcesz pomóc osobie zagrożonej samobójstwem pamiętaj, że możesz skorzystać z bezpłatnych numerów pomocowych: 800 70 2222 - CAŁODOBOWY - Centrum Wsparcia dla osób dorosłych w kryzysie psychicznym 800 12 12 12 - CAŁODOBOWY - Dziecięcy Telefon Zaufania Rzecznika Praw Dziecka

116 111 - CAŁODOBOWY - Telefon Zaufania dla Dzieci i Młodzieży

116 123 - CAŁODOBOWY - Telefon wsparcia emocjonalnego dla dorosłych

112 - CAŁODOBOWY - Numer alarmowy w sytuacjach zagrożenia życia lub zdrowia

Najnowsze