Piękna tenisistka zawiesiła karierę! Teraz będzie MODELKĄ [ZDJĘCIA]

2020-03-16 17:13 MC
Sofja Żuk
Autor: Instagram/sofya_zhuk Sofja Żuk

Sofja Żuk ma dopiero 20 lat i zwycięstwo w juniorskim Wimbledonie na koncie. Rosjanka postanowiła zmienić swoje życie o sto osiemdziesiąt stopni. Teraz, zamiast na tenisowych kortach, będzie można ją oglądać na wybiegach dla modelek. W tej decyzji utwierdziły ją problemy zdrowotne.

Żuk była uznawana za wielki talent. Kiedy wygrała juniorski Wimbledon w 2015 roku, wydawało się, że drzwi do wielkiej kariery stoją przed nią otworem. Tak się jednak nie stało. Rosjanka w najlepszym momencie swojej kariery była 116. w rankingu WTA (grudzień 2018). Ostatni mecz rozegrała w 2019 roku, przegrywając w pierwszej rundzie eliminacji do Wimbledonu. W związku z problemami zdrowotnymi, które ciągną się za nią od lat, zawiesiła tenisową karierę.

Jerzy Janowicz i SEKSOWNA Marta Domachowska razem w jacuzzi. "Domowe SPA" [ZDJĘCIE]

- W ostatnich latach cały czas miałam poważne kontuzje. Zdecydowałam, że powinnam dać odpocząć mojemu ciału i zrobić sobie przerwę. Zobaczymy, co się wydarzy. Może wrócę do tenisa za kilka lat? - powiedziała fanka Marii Szarapowej, która niedawno zakończyła karierę.

- Obecnie pracuję jako modelka. Próbuję także innych rzeczy - dodała w rozmowie z serwisem luxgallery.it.

Najnowsze