Łukasz Kubot

Autor: Tomasz Radzik Łukasz Kubot

Puchar Davisa: Polska - Słowacja 2:1! Biało-czerwoni blisko awansu po deblu

2015-09-19 20:52

Polska - Słowacja 2:1! Łukasz Kubot i Marcin Matkowski gładko wygrali ze Słowakami Andrejem Martinem oraz Igorem Zelenayem w trzech setach pojedynku deblowego i przybliżyli naszych tenisistów do awansu do światowej elity! W niedzielnych spotkaniach Michała Przysiężnego oraz Jerzego Janowicza potrzebujemy tylko jednego triumfu!

Matkowski i Kubot zagrali fenomenalnie. Zbili Słowaków bez większych problemów w trzech setach i postawili rywali pod ścianą przed niedzielnymi meczami singlowymi.

Polska - Słowacja NA ŻYWO. Gdzie transmisja TV, ONLINE i STREAM?

Martin i Zelenay ogromne problemy mieli od pierwszego seta. Polacy lepiej serwowali, agresywniej odbierali podania rywali i w każdej partii przełamywali przeciwników. Na dodatek sami okazywali się bezbłędni. I zasłużenie pokonali duet Słowaków.

Polska o krok od sukcesu

Biało-czerwoni są o krok od historycznego sukcesu. Dwa lata temu w barażach o awans do elity światowej przegrali z Australijczykami 1:4. Tym razem po dwóch dniach prowadzą 2:1 i jeśli przynajmniej Jerzy Janowicz wygra w niedzielę swoje spotkanie, w przyszłym roku naszych kadrowiczów obejrzymy wśród najlepszych zespołów globu.

Polska - Słowacja 2:1

Marcin Matkowski, Łukasz Kubot - Andrej Martin, Igor Zelenay 6:3, 6:4, 6:4