Agnieszka Radwańska w różnych strojach

Autor: AFP/EAST NEWS Agnieszka Radwańska

Radwańska - Makarowa. Gdzie i kiedy transmisja TV?

2014-06-30 17:52

Mecz Agnieszka Radwańska - Jekatierina Makarowa rozpocznie się około godziny 16:30 na kortach Wimbledonu. Transmisja w Polsacie Sport.

Obie panie rywalizowały ze sobą do tej pory cztery razy. Trzykrotnie lepsza była Polka. Ostatni mecz, w zeszłym roku, wygrała jednak Rosjanka. Co ciekawe, obojętne która z nich zwyciężała, nigdy nie straciła seta.

W obecnym Wimbledonie obie idą jak burza. Do tej pory nie straciły nawet seta. Taki stan rzeczy może trwać jednak tylko do zakończenia ich bezpośredniego pojedynku. Makarowa w rankingu WTA sklasyfikowana jest na 22. miejscu. Radwańska plasuje się na 4. pozycji.

Trasmisję z meczu przeprowadzi Polsat Sport. Gwizdek24.pl zaprasza na RELACJĘ LIVE z tego spotkania.