Agnieszka Radwańska w różnych strojach

Autor: Piotr Piwowarski Agnieszka Radwańska

Radwańska - Makarowa. Gdzie transmisja TV i ONLINE?

2014-08-10 1:00

Agnieszka Radwańska - Jekaterina Makarowa w półfinale WTA Montral. Polka ma ogromną szansę zrewanżować się Rosjance za dwie ostatnie porażki - US Open 2013 i Wimbledon 2014. Gdzie obejrzeć transmisję w telewizji?

W czerwcu w Londynie nasza najlepsza tenisistka przeżyła prawdziwy koszmar. Toczyła wyrównany bój z Makarową i nagle zupełnie się posypała. Takich klęsk nie ogląda się często. Polka przegrała 10 ostatnich gemów, a całe spotkanie 3:6, 0:6.

Radwańska rozbiła Azarenkę!

To rozpoczęło ciąg fatalnych wydarzeń, których kulminację widzieliśmy podczas pierwszego turnieju rozgrywanego w USA WTA Stanford. Radwańska w trzech setach uległa wówczas w swoim pierwszym spotkaniu (w II rundzie, w I miała wolny los) Varvarze Lepchenko 3:6, 6:3, 4:6.

Wtedy nastąpiło przesilenie. W starciu z Wiktorią Azarenką w ćwierćfinale w Montralu Polka wręcz zmiażdżyła rywalkę. Rozbiła ją w dwóch setach, oddając Białorusince tylko 4 gemy (6:2, 6:2). Czy tak samo będzie w półfinale?

Pula nagród turnieju WTA Montral wynosi 2,44 mln dolarów.

Transmisja meczu Agnieszka Radwańska - Jekaterina Makarowa w TVP Sport oraz na SPORT.TVP.PL. Początek o 00:30! Gwizdek24.pl przeprowadzi natomiast relację NA ŻYWO!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości Gwizdek24.pl na e- mail