Urszula Radwańska

i

Autor: Instagram

Co za sukienka!

Radwańska odstrzeliła się w dzień kobiet. Odważna kreacja tenisistki, fani nie wytrzymali

2023-03-09 12:28

Urszula Radwańska wciąż walczy na światowych kortach o jak najlepsze wyniki. Choć póki co nie nawiązuje do najlepszych lat, to wciąż się nie poddaje i bierze udział w kolejnych tenisowych turniejach. Siostra Agnieszki Radwańskiej często też udziela się w mediach społecznościowych. Tym razem postanowiła pochwalić się zdjęciem, na którym pozuje w niezwykle seksownej kreacji.

Urszula Radwańska wciąż nie zrezygnowała z kariery sportowej. Niegdyś 29. zawodniczka na świecie obecnie nie radzi sobie już tak dobrze i bez powodzenia stara się o powrót do pierwszej setki, zajmując w tej chwili 343 miejsce w rankingu WTA. Poza grą w tenisa w turniejach niższej rangi ITF Radwańska zajmuje się również prowadzeniem własnego sklepu z torebkami i innymi akcesoriami, co chętnie promuje na swoim profilu na Instagramie. Tam udostępnia też jednak prywatne zdjęcia i filmy. Teraz postanowiła pochwalić się zmysłową kreacją.

Urszula Radwańska pokazała wystrzałową kreację

Urszula Radwańska postanowiła nie przejść obojętnie obok... Międzynarodowego Dnia Kobiet. 32-letnia tenisistka postanowiła z tej okazji ubrać się w dość odważną suknię, mocno wyciętą pod piersiami. Radwańska oczywiście złożyła też życzenia innym kobietom. – Drogie Panie. Życzę każdej z nas odwagi, pasji i wytrwałości w realizacji swoich marzeń. Każda z nas jest wyjątkowa i każda z nas pisze swoją własną historię – napisała młodsza siostra Agnieszki Radwańskiej.

Pod jej postem pojawiło się mnóstwo komentarzy zarówno dziękujących za życzenia, jak i komplementujących wygląd tenisistki: „Najpiękniejsza kobieta”, „Dzięki tobie pisze dalej swoją historię „, „Wszystkiego najlepszego z okazji dnia kobiet❤️. Pięknie wyglądasz”, „Piękna sukienka” - czytamy pod zdjęciem Radwańskiej.

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze