Zobacz zdjęcia

Gorące fotki Radwańskiej rozgrzewały internautów. Od tych zdjęć topnieją nawet najgrubsze lodowce [GALERIA]

2022-12-07 13:53

Siostry Radwańskie to postacie znakomicie kojarzone przez kibiców. Większą karierę zrobiła Agnieszka Radwańska, ale na korcie grała także jej siostra Urszula. Najwyżej znajdowała się w czołowej 30-tce rankingu WTA. W ostatnim czasie Urszula Radwańska gra na nieco niższym poziomie, ale wciąż regularnie gra w różnych turniejach. 7 grudnia obchodzi swoje 32. urodziny! Z tej okazji przypominamy jej zdjęcia i największe sukcesy w karierze.

Urszula Radwańska była jedną z najwyżej notowanych w tenisowym rankingu WTA kobiet w historii polskiego sportu. W piku swojej formy i wyników znajdowała się na 29. miejscu w październiku 2012 roku. Tenisistka wygrywała siedem turniejów rangi ITF. Dziewięciokrotnie wchodziła do drugiej rundy imprez wielkoszlemowych. Wygrała też jeden turniej WTA w grze podwójnej.

Słynny tenisista wyszedł z więzienia. Zadecydował specjalny przepis, nieoczekiwana sytuacja

Gorące zdjęcia Urszuli Radwańskiej. Zobacz obszerną galerię

Urszula Radwańska ma liczne grono fanów na swoim profilu na Instagramie. Aż 115 tysięcy kibiców obserwuje jej konto na mediach społecznościowych. Często wrzuca zdjęcia z podróży po świecie. W dniu jej 32. urodzin przypominamy zdjęcia z podróży, prywatne i te z kortu.

Takiego wyznania Igi Świątek jeszcze nie było. Zupełnie się z tym nie kryła, nie pozostawiła cienia wątpliwości

Zobacz zdjęcia Urszuli Radwańskiej w galerii poniżej.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze