Venus i Serena Williams

i

Autor: AP Venus i Serena Williams

Co za spotkanie!

Radwańska spotkała siostry Williams na Florydzie! Nie zgadniesz, co razem robiły! ZDJĘCIE

2022-11-24 20:43

Agnieszka Radwańska i jej młodsza siostra Urszula przez długie lata stanowiły o sile polskiego tenisa, a ich wielkimi rywalkami były amerykańskie siostry Venus i Serena Williams. Teraz Isia jest już sportową emerytką i choć ostatnio grała w pokazowych rozgrywkach i imprezach, to skupia się głównie na wychowaniu synka Kubusia. Urszula Radwańska wciąż ambitnie kontynuuje karierę, a na Florydzie wpadła właśnie na... siostry Venus i Serenę Williams. Zobaczcie to sympatyczne zdjęcie.

Agnieszka Radwańska zakończyła już wspaniałą tenisową karierę, w czasie której wygrała 20 turniejów rangi WTA. Była blisko wielkoszlemowego triumfu i awansu na pozycję numer 1, ale w oby przypadkach na drodze tenisistki z Krakowa stawała Serena Williams. Efekty tych starć były niestety w oficjalnych rozgrywkach zawsze takie same - Amerykanka ogrywała słabszą fizycznie Polkę (przegrała z nią tylko raz w pokazowym Pucharze Hopmana). To czego nie udało się dokonać Agnieszce Radwańskiej, osiągnęła już Iga Świątek, a tenisową karierę kontynuuje też Urszula Radwańska, młodsza siostra Agnieszki. Ula przed laty zajmowała nawet 29. miejsce w rankingu (obecnie nr 343), a teraz wciąż próbuje wrócić do czołowej setki.

Urszula Radwańska przebywa właśnie na Florydzie, gdzie spotkała amerykańskie siostry Serenę i Venus Williams. I to na tenisowym korcie! Serena co prawda zakończyła już karierę, żegnając się z kibicami w nowojorskim US Open. Potem wysyłała dziwne sygnały, że może jeszcze wrócić na kort. Jak widać, ciągnie wilka do lasu... Ula Radwańska podzieliła się z kibicami sympatycznym zdjęciem, na którym stoi na korcie razem z amerykańskimi legendami. Zaczepiła przy tym swoją słynną siostrę Agnieszkę. "Aga, brakowało nam ciebie dzisiaj na korcie" - napisała, zamieszczając zdjęcie z Venus i Serena Williams.

W galerii poniżej możecie zobaczyć gorące zdjęcia Urszuli Radwańskiej z jej wakacji na Arubie

Urszula Radwańska i siostry Venus i Serena Williams na Florydzie

i

Autor: Instagram Urszula Radwańska i siostry Venus i Serena Williams na Florydzie
Agnieszka Radwańska o Idze Świątek, powrocie na korty i życiu po zakończeniu kariery
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze