Agnieszka Radwańska

Autor: AP Agnieszka Radwańska i Serena Williams

Radwańska - Williams. Zobacz MAGICZNE akcje Polki. Zachwycona Serena biła brawo! [WIDEO]

2016-01-28 17:46

Agnieszka Radwańska nie miała za dużo do powiedzenia w półfinałowym starciu z Sereną Williams (0:6, 4:6). W połowie drugiego seta Polka zdołała jednak w swoim niepodrabialnym stylu dwoma magicznymi akcjami zachwycić publiczność w Melbourne. Zachwycona była też sama Serena, która po tych wymianach aż uśmiechnięta z podziwem biła brawo błyskotliwej krakowiance. - Styl gry Agi jest eskcytujący - mówiła Williams. Zobaczcie WIDEO z dwoma pięknymi akcjami Agnieszki Radwańskiej.

Pierwszy set trwał tylko 20 minut, a zdominowana i bezradna Agnieszka Radwańska zdołała w nim wygrać zaledwie 7 punktów. W drugiej partii Serena Williams nieco spuściła z tonu, pozwalając Polce nawiązać walkę i popisać się kilkoma magicznymi zagraniami.

Najładniejsze były akcje z siódmego gema, po którym Agnieszka wyszła na prowadzenie 4:3. I to był niestety ostatni wygrany przez nią gem w tym pojedynku.

Zobaczcie pierwszą akcję Agnieszki nagrodzoną brawami przez Serenę. Piękny skrót, a potem pewny wolej. Williams zachwycona:

A oto druga magiczna akcja zakończona wolejem. Piłka spadła tuż przy linii. Williams znów biła brawo: