Agnieszka Radwańska

Autor: archiwum se.pl - Kibice nie zachowywali się adekwatnie do miejsca i rangi zdarzenia. Nie zachowywali się jak przystało na kibiców tenisa, przeszkadzali w grze, wznosili okrzyki. Nie jestem w stanie powiedzieć co krzyczeli – mówi Dawid Celt dla niezalezna.pl.

Radwańska - Woźniacka 6:2, 7:5. Dobra gra "Isi", Polka w półfinale turnieju WTA w Dausze.

2013-02-15 22:24

Agnieszka Radwańska pokonała w ćwierćfinale turnieju WTA w Dausze Karolinę Woźniacką 6:2, 7:5. Mecz obfitował w dużą liczbę przełamań, których więcej zanotowała Polka.

Nasza zawodniczka prezentowała świetną grę od początku spotkania. W pierwszym secie pozwoliła rywalce na wygranie zaledwie dwóch gemów i wydawało się, że podobny przebieg będzie miała partia druga.

W tej obudziła się za to Dunka, która wygrała trzy gemy z rzędu. Prowadzenie 3:0 nie wystarczyło jednak na zapewnienie sobie odpowiedniej przewagi w starciu z dobrze dysponowaną tego dnia Radwańską. Ostatecznie Polka wygrała seta 7:5 i awansowała do półfinału.

Radwańska - Woźniacka 6:2, 7:5