Autor: AP Świątek - Jabeur RELACJA NA ŻYWO Trwa trzeci set, Polka rozbita w drugim! Wimbledon Świątek - Jabeur NA ŻYWO WYNIK LIVE

Iga Świątek ROZBITA przez Ons Jabeur! Polka odpadła z Wimbledonu!

2021-07-05 13:51

Świątek - Jabeur WYNIK NA ŻYWO ONLINE Wimbledon Iga Świątek odpadła z Wimbledonu w IV rundzie po porażce 7:5, 1:6, 1:6 z Tunezyjką Ons Jabeur. Polka w pierwszym secie w porywającym stylu odrobiła straty. Niestety w dwóch kolejnych partiach rywalka zagrała kapitalnie, a Iga Świątek dała się zupełnie zdominować. Szkoda tej porażki, ale to był i tak dobry występ naszej tenisistki w Londynie, a zebrane doświadczenie powinno procentować w przyszłości. Poniżej nasza relacja na żywo i wynik meczu Świątek - Jabeur dzisiaj.

Świątek - Jabeur NA ŻYWO RELACJA LIVE WYNIK Wimbledon ONLINE dzisiaj

Iga Świątek dzisiaj i godzinie 12 zagra z Ons Jabeur w IV rundzie Wimbledonu. Przed meczem tenisistka z Tunezji bardzo ciepło wypowiadała się o młodej Polce. - Ma naprawdę dobry serwis. Kiedy ma czas uderzyć z forhendu, jest bardzo niebezpieczna. Trenowałam z nią kilka razy. Jest bardzo miłą dziewczyną i lubię przebywać w jej towarzystwie poza kortem a także podczas treningów - powiedziała Ons Jabeur. - To będzie bardzo trudne spotkanie. Iga jest bardzo mocna psychicznie. Nie odpuszcza żadnej piłki. Ale ja też sam z siebie wszystko, by wygrać to spotkanie - dodała Tunezyjka. Ons Jabeur jest w wybornej formie. Do IV rundy Wimbledonu awansowała, pokonując 5:7, 6:3, 6:2 sławną Hiszpankę Garbine Muguruzę.

Świątek - Jabeur WYNIK LIVE RELACJA NA ŻYWO ONLINE Wimbledon

Iga Świątek rozegrała przeciwko Ons Jabeur jeden mecz. Pokonała Tunezyjkę 4:6, 6:4, 6:4 na twardym korcie w turnieju WTA w Waszyngtonie. - To był bardzo wyrównany mecz - wspomina ten pojedynek Iga Świątek. - To trudna rywalka, ma świetne czucie piłki. Mądrze to wykorzystuje na trawie. Może zagrać slajsa, może posłać płaską piłkę, może też zagrać topspina. Ma zawsze wiele opcji. Dodatkowo bardzo dobrze serwuje. Będzie ciężko, ale to czwarta runda Wielkiego Szlema, więc nie oczekuję łatwego meczu - stwierdziła Iga Świątek.

Światek - Jabeur RELACJA NA ŻYWO WYNIK LIVE Wimbledon Iga Świątek NA ŻYWO dzisiaj

Iga Świątek w poprzednim meczu zdemolowała Rumunkę Irinę-Camelią Begu 6:1, 6:0. Tylko tenisistka z Raszyna osiągnęła IV rundę we wszystkich trzech rozegranych w tym roku turniejach wielkoszlemowych. - Czuję, że z meczu na mecz gram tutaj coraz lepiej. Moja pewność siebie rośnie i coraz lepiej też czuję tę nawierzchnię - powiedziała Iga Świątek po pojedynku z Begu.

Świątek - Jabeur WYNIK NA ŻYWO RELACJA LIVE Wimbledon Iga Świątek WYNIK meczu dzisiaj

Mecz Iga Świątek - Ons Jabeur w IV rundzie Wimbledonu zostanie rozegrany w poniedziałek 5 lipca. Początek meczu Świątek - Jabeur o godzinie 12 polskiego czasu. Portal sport.se.pl zaprasza na relację na żywo z meczu Świątek - Jabeur.

QUIZ: Kibicowałeś Agnieszce Radwańskiej? Odpowiesz na wszystkie pytania? Sprawdź się!