Autor: AP Iga Świątek KIEDY gra ćwierćfinał Indian Wells DRABINKA Z KIM gra Iga Świątek kolejny mecz 1/4 finału Rywalka Igi Świątek w ćwierćfinale

Świątek - Tauson O KTÓREJ GODZINIE gra Iga Świątek dzisiaj Indian Wells Uwaga na zmianę czasu w USA! KIEDY gra Świątek mecz dzisiaj 13.03

2022-03-13 13:19

Iga Świątek - Clara Tauson O której godzinie gra Iga Świątek dzisiaj Indian Wells KIEDY gra Iga Świątek GODZINA meczu dzisiaj. Iga Świątek czeka na kolejny mecz w Indian Wells. Polka zagra go dzisiaj, a my mamy dobre wiadomości dla kibiców w Polsce. Kiedy Iga Świątek wyjdzie na kort, w Polsce będzie dobra godzina, mimo dużej różnicy czasu, który w USA właśnie zmienił się na letni. Rywalka Igi Świątek w III rundzie to młoda Dunka Clara Tauson (nr 40 WTA). Świątek i Tauson grały już ze sobą trzy lata temu w Fed Cup i górą była wtedy Iga. Świątek - Tauson KIEDY mecz Iga Świątek O której godzinie gra Indian Wells kolejny mecz Igi Świątek dzisiaj.

Iga Świątek - Clara Tauson

Radość Polki po ostatniej piłce

6:7, 6:2, 6:1

JAZDA!!! IGA ŚWIĄTEK GRA DALEJ W INDIAN WELLS. Polka pokonała Dunkę Clarę Tauson 6:7(3), 6:2, 6:1

Będzie druga piłka meczowa

40-40 Nieudany return Świątek

40-30 Iga ma piłkę meczową!

30-30

30-15 Dwie piłki od zwycięstwa

6:7, 6:2, 5:1

Gem Świątek. Końcówka gema była nieco nerwowa, ale ważne, że Iga znów opanowała sytuację. Gem wygrany do 30. Jeszcze jeden Iga, jeszcze jeden!

30-30

6:7, 6:2, 4:1

Gem Świątek PRZEŁAMANIE. Na koniec świetny return Igi. Jest już bardzo dobrze. Dunka psuje dużo, coraz więcej błędów popełnia. Polka blisko zwycięstwa

40-15 Dunka znów rzuciła rakietą. Polka ma breakpointy

30-15 Pomyliła się teraz Dunka

6:7, 6:2, 3:1

Gem Świątek. - JAZDA! - krzyknęła sobie znowu Iga. Ona dobrze wie, jak ważny był to gem. Nie jest to porywające widowisko, dużo błędów popełniają obie zawodniczki. Ważne, że to Polka jest bliżej zwycięstwa

Już 40-40

40-15 dla Polki

6:7, 6:2, 2:1

Gem Świątek PRZEŁAMANIE. A Iga już prowadzi w decydującym secie. Gem wygrany do zera przy serwisie Tauson, I oby tak dalej!

40-0 Są trzy breakpointy! Dawaj Iga! Teraz to Tauson uderzyła rakietą w kort. Obie panie zdenerwowane

6:7, 6:2, 1:1

Gem Świątek. Polka grała w tym gemie nierówno. Denerwowała się, waliła się dłonią w udo. Na szczęście na koniec pomogła rywalka. Błąd Tauson, podanie obronione

Było 30-0, jest już 30-30. Polka złości się po kolejnym błędzie

6:7, 6:2, 0:1

Gem Tauson. Szkoda tego gema. Była szansa na przełamanie. Niestety Polka w ważnym momencie popełniła błąd. Dunka wybroniła się

40-40 Szkoda...

40-30 Polka ma szansę na przełamanie. Jazda Iga!

Serwuje Clara Tauson

Teraz to Dunka korzystała z przerwy toaletowej. Jest już na korcie

6:7, 6:2

GEM I SET IGA ŚWIĄTEK. Na koniec dobry serwis i bojowy okrzyk Polki. Iga dobrze zareagowała na niepowodzenie w końcówce pierwszego seta. Przed nami decydująca partia

40-30 Iga ma już piłkę setową

30-30

6:7, 5:2

Gem Tauson. Polka goniła wynik, przegrywała już tylko 30-40. Niestety na koniec w prostej sytuacji przestrzeliła z forhendu. No nic... Sytuacja w secie wciąż komfortowa

6:7, 5:1

Gem Świątek. Wygrany do 30. Na koniec dobry serwis Polki i bojowy okrzyk "Jazda!". Taką Igę lubimy oglądać

6:7, 4:1

Gem Świątek PRZEŁAMANIE. Polka prowadzi z podwójnym przełamaniem. Na koniec pomogła Dunka, popełniając podwójny błąd serwisowy

Ale będzie kolejna

40-40 Za dużo tych zmarnowanych szans...

40-30 Jest breakpoint

6:7, 3:1

Gem Świątek. Polka wciąż prowadzi w drugim secie. Znów obroniła podanie na dużym luzie. Agresywna i skuteczna gra. Gem wygrany do 15

6:7, 2:1

Gem Tauson. Szkoda tego gema. Polka prowadziła 30-0, potem 40-30. Była szansa, żeby na dobre odskoczyć rywalce. Dunka w krytycznych momentach grała jednak bardzo dobrze. Na koniec posłała asa

40-40 Dobry serwis Dunki

40-30 Polka ma breakpointa. Popracowała teraz ładnie w defensywie i doczekała się błędu rywalki

6:7, 2:0

Gem Świątek. Polka zaczęła od asa, a potem kontrolowała przebieg gema, wciąż dobrze serwując. Gem wygrany pewnie do 15

6:7, 1:0

Gem Świątek PRZEŁAMANIE. Polka odrobiła straty w gemie, a potem wykorzystała szansę na przełamanie. Na koniec piękny głęboki forhend Igi

Polka ma szansę na przełamanie. Dawaj Iga!

40-40 przy podaniu Dunki

Polka korzystała z przerwy toaletowej, ale wróciła już na kort

6:7

GEM I SET TAUSON. Niestety tie-break zupełnie Polce nie wyszedł. Iga Świątek popełniała błędy, głównie z bekhendu. A te okazały się kosztowne

6:6

Gem Tauson. Seria bardzo dobrych akcji Dunki. Gem wygrany do zera. Przed nami tie-break

A do III rundy awansował właśnie Hubert Hurkacz. Polak pokonał 6:3, 3:6, 6:3 Niemca Oscara Otte

6:5

Gem Świątek. Ważny gem, wygrany pewnie przez Polkę do 15. Na koniec bojowy okrzyk "Come on!" naszej tenisistki, która znów prowadzi

5:5

Gem Tauson. Dunka znów wyrównuje. Dobrze serwowała. Polka nie nawiązała walki w tym gemie

5:4

Gem Świątek. Wygrany do 30. Polka ładne akcje przeplatała błędami i nawet zaczęła się złościć na siebie po popsutej piłce. Na koniec dobry wygrywający serwis naszej młodej gwiazdy

4:4

Gem Tauson. Polka mogła znów odskoczyć rywalce, prowadziła 40-15. Niestety nie wykorzystała szans na przełamanie. Tauson dobrze serwowała w kluczowym momencie

Niestety 40-40. Nieudane returny Polki

Ładny forhend Polki i 40-15. Są breakpointy

30-0 dla Igi przy podaniu rywalki

4:3

Gem Tauson PRZEŁAMANIE. Zupełnie nieudany gem serwisowy Polki. Nie poszła za ciosem po przełamaniu. Błędy i gem przegrany do zera. A tak dobrze dzisiaj serwowała

0-40 Polka broni breakpointów

0-30 Polka ma problemy przy własnym podaniu

4:2

Gem Świątek PRZEŁAMANIE. Bojowy okrzyk Polki po ostatniej piłce! Dunka zmuszona do błędu. Pod presją wyrzuciła w aut. Niesamowity gem. Bardzo długi. Iga wreszcie wykorzystała kolejną szansę

Polka ma breakpointa. Może teraz się uda?

Teraz Tauson nie wykorzystała szansy na skończenie gema. Kolejna równowaga

Równowaga. Znów wybroniła się Dunka

Iga ma kolejną szansę na przełamanie

Równowaga. Minimalnie przestrzeliła Iga...

Polka ma kolejną szansę na przełamanie. Znów podwójny błąd serwisowy młodej Dunki

Kolejna równowaga. Zacięty gem

40-40

40-30 Iga ma pierwszego breakpointa po podwójnym błędzie serwisowym Tauson

3:2

Gem Świątek. Polka pierwszą piłkę przegrała, ale potem wygrywała kolejne wymiany na sporym luzie. Gem wygrany do 15. Iga znów prowadzi

2:2

Gem Tauson. Polka znów była blisko doprowadzenia do równowagi i gry na przewagi. Niestety na koniec przy 30-40 znów nieudany return Igi. Świątek gra agresywnie, od początku stara się przejmować inicjatywę

2:1

Gem Świątek. Wygrany do zera. Iga nie przegrała jeszcze ani jednego punktu przy własnym podaniu. Znów teraz świetnie serwowała. As, wygrywające serwisy. Na koniec mocny smecz po koźle w komfortowej sytuacji

1:1

Gem Tauson. Dunka zbudowała przewagę, wykorzystując błędy agresywnie returnującej Świątek. Polka goniła wynik, ale przy 30-40 przestrzeliła z returnu. Tauson obroniła podanie

1:0

Gem Świątek. Świetny początek Polki. Mocne i celne serwisy. As i wygrywające podania. Na koniec efektowny forhend. Gem wygrany do zera

GRAMY! Serwuje Iga Świątek

Iga Świątek i Clara Tauson są już na korcie. Trwa rozrzewka

Mecz Raducanu - Martić właśnie się skończył (7:6, 4:6, 5:7). Iga Świątek wyjdzie na kort ok. godziny 22.10

W meczu Raducanu - Martić będzie trzeci set (7:6, 4:6). A to oznacza, że Iga Świątek zacznie po godzinie 21.30, może nawet przed 22

O godzinie 20.10 zakończył się dopiero pierwszy set meczu Raducanu - Martić. Brytyjka wygrała go 7:6. Zatem na mecz Igi Świątek trzeba będzie dłużej poczekać. Polka przed godz. 21 raczej nie zacznie

Mecz Iga Świątek - Clara Tauson rozpocznie się po spotkaniu E. Raducanu - P. Metrić. Ten pojedynek zaczął się o godz. 19

Witamy w naszej relacji na żywo z meczu Iga Świątek - Clara Tauson w III rundzie turnieju WTA w Indian Wells. Początek spotkania ok. godziny 20.30-21.00 polskiego czasu

Świątek - Tauson O KTÓREJ gra Iga Świątek mecz dzisiaj Indian Wells 13.03

Iga Świątek mecz z Clarą Tauson w III rundzie Indian Wells zagra dzisiaj. Jest już PLAN GIER i znamy godzinę meczu Świątek - Tauson dzisiaj. W USA właśnie zmienił się czas z zimowego na letni. Różnica czasu między Polską a Kalifornią to teraz 8 godzin (do wczoraj 9). Na szczęście nie trzeba będzie zarywać nocy, bo Świątek i Tauson zagrają drugi mecz na głównym korcie, po spotkaniu E. Raducacu - P. Martić. O której godzinie gra Iga Świątek mecz dzisiaj? Poniżej informacje.

Indian Wells Iga Świątek O KTÓREJ GODZINIE gra mecz dzisiaj

Iga Świątek kolejny mecz w Indian Wells zagra z utalentowaną Dunką Clarą Tauson, która jest młodsza od Polki o ponad rok. Tenisistka z Kopenhagi ma świetne warunki fizyczne (182 cm wzrostu) i duży potencjał, co potwierdza w ostatnich miesiącach, wspinając się w rankingu. Świątek i Tauson zagrały ze sobą ponad 2 lata w meczu Polska - Dania w Pucharze Federacji w Zielonej Górze. 17-letnia Iga ograła wtedy 16-letnią Dunkę 6:3, 7:6. A tak relacjonowaliśmy to spotkanie. Iga Świątek zapytana o mecz z Clarą Tauson dzisiaj, tak scharakteryzowała rywalkę: - Jest mniej więcej w moim wieku, ale nie pamiętam, żebyśmy grały ze sobą w czasach juniorskich - powiedziała o młodej Dunce Iga Świątek. - Wiem, że ona gra szybko i muszę być gotowa na agresywne uderzenia. Ale o taktyce porozmawiamy potem. Teraz chcę skupić się na sobie i kontynuować pracę, jaką zaczęłam od początku tego roku - dodała Polka. Bardzo silna fizycznie Tason, podobnie jak Świątek, odnosiła sukcesy jako juniorka. Wygrała juniorski Australian Open. W II rundzie Indian Wells Clara Tauson pokonała 6:4, 6:3 Brazylijkę Haddad Maię. Iga Świątek awans wywalczyła po zwycięstwie 5:7, 6:0, 6:1 nad Ukrainką Anheliną Kalininą (nr 50).

O której gra Iga Świątek mecz dzisiaj Indian Wells Świątek KIEDY kolejny mecz

Mecz Iga Świątek - Clara Tauson w III rundzie turnieju WTA w Indian Wells 2022 zostanie rozegrany w niedzielę 13 marca. Początek meczu Świątek - Tauson ok. godziny 20.30-21.00 polskiego czasu (drugi mecz od godz. 19) Transmisja TV NA ŻYWO na antenie Canal+ Sport.

Iga Świątek KIEDY gra kolejny mecz Indian Wells O której gra Świątek

Iga Świątek ma za sobą trudny bój z Anheliną Kalininą, który z pewnością będzie dla niej cennym doświadczeniem. Polka na początku miała problemy w trudnych warunkach, przy silnym wietrze. W pierwszym secie roztrwoniła przewagę, a potem po słabej grze przegrała partię. Na szczęście potem wzięła się w garść, złapała wiatr w żagle i do końca grała już dobrze. Dwa ostatnie sety były już popisem gry naszej młodej gwiazdy, która potwierdziła wysoką formę. - Pierwszy mecz w Indian Wells nie był łatwy, ale cieszę się, że znalazłam swój rytm i skupienie. Myślę, że na początku za bardzo koncentrowałam się na warunkach - powiedziała po meczu Iga Świątek. - Byłam trochę rozkojarzona przez te problemy z silnym wiatrem. Musiałam odnaleźć rytm gry i w drugim secie mi się to udało. Cieszę się, że w końcu udało mi się przestawić swoją głową na tryb walki i zachować koncentrację. To było kluczowe - dodała Iga Świątek.

QUIZ: Jesteś kibicem tenisa? Rozpoznasz tych tenisistów? Sprawdź się!