Autor: AP Iga Świątek Z KIM gra kolejny mecz Indian Wells DRABINKA Polka czeka na rywalkę w ćwierćfinale Z kim gra Iga Świątek w 1/4 finału?

2022-03-14 23:22

Iga Świątek Z KIM gra kolejny mecz Indian Wells DRABINKA kobiet Z kim gra Iga Świątek w 1/4 finału DRABINKA Indian Wells. Iga Świątek nie przestaje zadziwiać i wygrywać! Polka po raz trzeci w Indian Wells zaczęła mecz od porażki w pierwszym secie. I po raz trzeci odrobiła straty, a w decydującej partii była zabójczo skuteczna. Tym razem Iga Świątek pokonała 4:6, 6:2, 6:3 Andżeliką Kerber i jest w ćwierćfinale turnieju WTA w Indian Wells. - Iga ma wszystko, żeby być topową zawodniczką. Czeka mnie ciężki mecz - mówiła Kerber przed meczem ze Świątek. Z kim gra Iga Świątek kolejny mecz? Poniżej DRABINKA Indian Wells WTA turniej kobiet.

Z KIM gra Iga Świątek kolejny mecz Indian Wells 2022 DRABINKA WTA

Iga Świątek jest już w 1/4 finału turnieju WTA w Indian Wells. Polka pokonała 4:6, 6:2:, 6:3 Andżelikę Kerber, byłą liderkę rankingu WTA. W tenisowym raju - jak nazywany jest malowniczo położony kompleks na kalifornijskiej pustyni - grają największe gwiazdy, a rywalizacja na kortach w Indian Wells toczy się o rankingowe punkty i duże premie. Ile zarobiła Iga Świątek? TUTAJ INFORMACJE. Polka po raz trzeci w Indian Wells zaczęła mecz od porażki w pierwszym secie. I po raz trzeci odrobiła straty, a w decydującej partii była zabójczo skuteczna. - Iga ma wszystko, żeby być topową zawodniczką. Czeka mnie ciężki mecz - mówiła Kerber przed meczem ze Świątek. To był pierwszy mecz Igi z reprezentującą Niemcy tenisistką z Puszczykowa.

Iga Świątek Z KIM gra DRABINKA Indian Wells 2022 WTA

Iga Świątek kolejną rywalkę pozna poznała nocy. Będzie nią Madison Keys (USA, nr 29)

QUIZ: Jesteś kibicem tenisa? Rozpoznasz te tenisistki? Sprawdź się!