Iga Świątek

Autor: AP PHOTO/THIBAULT CAMUS Iga Świątek

Urodziny gwiazdy

Tak Iga Świątek spędzi urodziny w Paryżu. Powiedziała o tym wprost po meczu Roland Garros! Znamy jej plany

2023-05-31 10:30

Iga Świątek po wygranej nad reprezentantką Hiszpanii Cristiną Bucsą może skupić się na swoim święcie. 31 maja Polka obchodzi 22. urodziny! Niestety, kolejny raz ten wyjątkowy dzień zbiega się ze startami na turnieju Roland Garros. Iga Świątek spędzi więc swoje urodziny w stolicy Francji, Paryżu.

Iga Świątek idzie jak burza przez turniej Rolanda Garrosa. Dwukrotna triumfatorka French Open ma za sobą dość gładką przeprawę w meczu z Cristiną Bucsą. Polka potrzebowała dwóch setów, by rozprawić się z reprezentantką Hiszpanii. Lekką niespodzianką mógł być jedynie pierwszy set, w którym Bucsa postawiła twarde warunki raszyniance. Iga Świątek wygrała pierwszą partię 6:4, a drugą 6:0.

Tak Iga Świątek okazuje złość. Przerwała milczenie, nieznany fakt o tenisistce wyszedł na jaw

Iga Świątek spędzi urodziny w Paryżu. Takie ma plany

Iga Świątek 31 maja obchodzi swoje 22. urodziny. Na szczęście tego dnia nie gra żadnego meczu i będzie mogła spędzić trochę czasu ze znajomymi. Jakie ma plany na swoje urodziny? O wszystkim opowiedziała w rozmowie z "Eurosportem".

- Spędzę je na spokojnie. Poczekam na fajne prezenty i pocieszę się ze znajomymi - mówiła z uśmiechem Polka.

Najlepsza tenisistka świata nie ukrywała, że w tym momencie skupia się na walce w Paryżu o trzecią wygraną na Roland Garros. - Moim priorytetem nadal jest turniej - przyznała wprost.

Iga Świątek nie popsuła sobie urodzin! Zaczęła nerwowo, ale potem odpaliła!

Kiedy Iga Świątek gra kolejny mecz w Roland Garros?

Iga Świątek po gładkiej przeprawie z Cristiną Bucsą 6:4, 6:0 poznała już kolejną rywalkę. Jej przeciwniczką będzie teraz Claire Liu. Polka ma rozegrać swoje spotkanie w czwartek.

QUIZ: Czy rozpoznasz gwiazdy światowego tenisa? Nie znać ich to wstyd dla kibica! Sprawdź się