Roland Garros DRABINKA kobiet WYNIKI WTA Z KIM gra Iga Świątek w ćwierćfinale TERMINARZ French Open

i

Autor: Mutua Madrid Open Roland Garros DRABINKA kobiet WYNIKI WTA Z KIM gra Iga Świątek w ćwierćfinale TERMINARZ French Open

Wszystko wyjawiła!

Tak Iga Świątek okazuje złość. Przerwała milczenie, nieznany fakt o tenisistce wyszedł na jaw

2023-05-30 17:01

Iga Świątek postanowiła przekazać bardzo ciekawy fakt na temat swojej kariery. Okazuje się, że gwiazda światowego tenisa w trakcie swoich spotkań ma gest, którym sygnalizuje swojemu teamowi złość, która pojawia się w trakcie jej spotkań. Wszystko wyszło, Świątek nie zamierza już tego ukrywać!

Iga Świątek postanowiła przekazać światu dość nieznany fakt o swojej karierze. Tuż przed rozegraniem pierwszego meczu na Roland Garros, Polka wzięła udział w specjalnej rozmowie z oficjalnym profilem Roland Garros na YouTubie i powiedziała, w jaki sposób okazuje złość w trakcie meczów. Okazuje się, że Polka ma jeden, specjalny gest, po którym jej team zdaje sobie sprawę, w jakiej formie psychicznej się znajduje. Na jaw wyszły nowe fakty na temat Świątek.

Iga Świątek w taki sposób okazuje złość. Wystarczy jej jeden gest

Iga Świątek postanowiła powiedzieć o nieznanych kulisach swojej kariery. Gwiazda światowego tenisa w rozmowie z oficjalnym kanałem Roland Garros na YouTubie postanowiła powiedzieć, jak okazuje złość w trakcie swoich spotkań. Okazuje się, że Polce wystarcza gest uniesionego kciuka w górę, a jej twarz zdobią wtedy ściśnięte usta. Jak mówi Polka, po tym już wiadomo, że jest ona wściekła.

- Wtedy wiedzą, że jestem zła - ujawnila najlepsza tenisistka na świecie o swojej ekspresji. 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze