Tak Iga Świątek zareagowała na trudne losowanie Indian Wells! Wymowne zdjęcie nie pozostawia wątpliwości

i

Autor: Instagram Tak Iga Świątek zareagowała na trudne losowanie Indian Wells! Wymowne zdjęcie nie pozostawia wątpliwości

Czuje się mocna?

Tak Iga Świątek zareagowała na trudne losowanie Indian Wells! Wymowne zdjęcie nie pozostawia wątpliwości

2024-03-05 1:56

Iga Świątek nie miała szczęścia w losowaniu drabinki Indian Wells. Polka rywalizację zacznie w 2. rundzie i zagra z Danielle Collins albo z kwalifikantką. Kolejną przeszkodą Polki może być Linda Noskova, jej pogromczyni w styczniowym Australian Open. A potem też droga do finału wydaje się bardzo trudna. Jak Iga Świątek zareagowała na trudne losowanie? Niespełna godzinę po opublikowaniu drabinki Indian Wells liderka rankingu opublikowała wymowne zdjęcie na Instagramie. Nasza gwiazda czuje się mocna?

Iga Świątek zaczyna walkę w Indian Wells. Za nami losowanie drabinki. Polka rywalizację w Indian Wells zacznie w 2. rundzie, a jej rywalką będzie Danielle Collins albo kwalifikantka. Z Amerykanką liderka rankingu WTA stoczyła niedawno bardzo ciężki bój w Australian Open. Wygrała 6:4, 3:6, 6:4, odrabiając straty w piekielnie ciężkiej sytuacji. W 3. rundzie Indian Wells Iga Świątek może wpaść na Czeszkę Lindę Noskovą, z którą przegrała w Melbourne (6:3, 3:6, 4:6). Potem nie ukrywała, że ta porażka była dla niej ogromnym rozczarowaniem i bardzo ją przeżywała. Następną przeszkodą na drodze Igi Świątek w Kalifornii może być Jekaterina Aleksandrowa, a jeszcze kolejną - już w ćwierćfinale - Jelena Ostapenko. Z Łotyszką Polka nie wygrała jeszcze nigdy. W połówce naszej gwiazdy jest też Jelena Rybakina.

Iga Świątek opublikowała wymowne zdjęcie po losowaniu drabinki Indian Wells

Iga Świątek z pewnością znów nie miała szczęścia w losowaniu, tak jak przed styczniowym Australian Open. Jak liderka rankingu zareagowała na to losowanie? Niespełna godzinę po opublikowaniu drabinki Indian Wells Iga zamieściła na Instagramie zdjęcie. Zrelaksowana i uśmiechnięta wyleguje się na leżaku, czytając kolejną powieść Kena Folletta. To autor poczytnych pozycji z gatunki powieść historyczna. Iga Świątek wcześniej reklamowała inne jego dzieła. "Tak wygląda dzień wolny..." - skomentowała sympatyczną fotografię, na której zanurzona w lekturze, trzymając w dłoni telefon komórkowy.

Iga Świątek pierwszy mecz rozegra w sobotę 9 marca. Między Kalifornią a Polską jest obecnie aż 9 godzin różnicy czasu. Dlatego mecze w Indian Wells rozgrywane będą, gdy w naszym kraju będzie wieczór lub noc.

QUIZ: Ile wiesz o Idze Świątek?

Pytanie 1 z 25
Ile lat skończyła w maju 2023 roku Iga Świątek?
Najnowsze