KIEDY grają Polacy United Cup? Mecz Polska - USA O której godzinie gra Magda Linette półfinał z USA PLAN GIER

i

Autor: AP KIEDY grają Polacy United Cup? Mecz Polska - USA O której godzinie gra Magda Linette półfinał z USA PLAN GIER

United Cup

KIEDY grają Polacy United Cup? Mecz Polska - USA O której godzinie gra Magda Linette półfinał dzisiaj z USA PLAN GIER

2023-01-06 5:52

United Cup KIEDY grają Polacy? Mecz Polska - USA O której godzinie mecze polskich tenisistów. Polscy tenisiści grają w Final Four międzynarodowego turnieju United Cup w Australii. W boju o półfinał Biało-Czerwoni po emocjonującej walce pokonali Włochów 3–2, a decydujący punkt zdobył nasz gwiazdorski mikst – Iga Świątek i Hubert Hurkacz. Ogromne brawa należą się też Magdzie Linette. Półfinał z USA zaczął się niestety od niespodziewanej porażki Igi Świątek z Jessicą Pegulą. Sprawdź kiedy i o której godzinie grają Polacy z USA w półfinale United Cup.

Polscy tenisiści grają w półfinale United Cup, a ich rywalem jest reprezentacja USA. Mecz nie zaczął się dla nas dobrze. Iga Świątek przegrała 2:6, 2:6 z Jessicą Pegulą, która zrewanżowała się Polce za serię czterech bolesnych porażek w 2022 roku. Amerykanka zagrała kapitalne spotkanie, a zaskoczona i coraz bardziej bezradna Iga Świątek nie potrafiła odpowiednio zareagować. Po błyskawicznej porażce załamana popłakała się, przeżywając zaskakujące rozstrzygnięcie. Atutem Amerykanki było lepsze oswojenie się z bardzo szybkim kortem w Sydney, co sama po meczu podkreślała. Tenisiści z USA grali od początku turnieju w tym mieście, a Polacy wcześniej rywalizowali w Brisbane.

United Cup KIEDY grają Polacy z USA O której godzinie mecze Polaków

W boju o półfinał Biało-Czerwoni pokonali Włochów 3–2, a decydujący punkt zdobył nasz gwiazdorski mikst – Iga Świątek i Hubert Hurkacz. Wielkie brawa należą się też Magdzie Linette. Po porażce Huberta Hurkacza z Matteo Berrettinim w singlu poznanianka musiała wygrać swój pojedynek, żeby utrzymać Polaków w grze o półfinał. I znów pokazała, że można na nią liczyć. – Zawsze kiedy gram dla zespołu, łatwiej jest mi wykrzesać z siebie swoją najlepszą grę – cieszyła się Magda po ważnym zwycięstwie 6:1, 6:2 z Włoszką Bronsetti.

KIEDY grają Polacy z USA United Cup? Tenis mecz Polska - USA O której godzinie?

W półfinałach w Sydney Polska gra z USA, a Grecja z Włochami, którzy awansowali do Final Four jako szczęśliwi przegrani (najlepszy bilans z pokonanych wczoraj drużyn). Mecz Polaków zacznie się o 3 nad ranem od pojedynku Igi Świątek z Jessicą Pegulą. – Włosi to bardzo silna drużyna, więc stres był faktycznie duży. Fajnie nam się grało miksta, a to zwycięstwo ma wyjątkowy smak. Iga jako partnerka jest niesamowita. Magda też dzisiaj wspaniała, więc można powiedzieć, że dziewczyny poniosły dziś nasz zespół – stwierdził Hurkacz.

KIEDY mecz Polska - USA United Cup O której godzinie grają Polacy PLAN GIER

Mecz Polska - USA w United Cup zostanie rozegrany w piątek 6 stycznia i w sobotę 7 stycznia 2023 r. Początek rywalizacji w piątek o godzinie 3 rano polskiego czasu. Transmisja TV na antenie TVP Sport. Poniżej plan gier w meczu Polska - USA.

Piątek 6.01.2023

  • I. Świątek - J. Pegula o godz. 3
  • K. Żuk - F. Tiafoe ok. godz. 5

Sobota 7.01.2023

  • H. Hurkacz - T. Fritz godz. 24 (północ czasu polskiego, noc z piątku na sobotę)
  • M. Linette - M. Keys ok. godz. 2
  • I. Świątek/H. Hurkacz - J. Pegula/T. Fritz ok. godz. 4
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze