Marta Domachowska

i

Autor: Instagram Marta Domachowska

co za uroda

Uroda najpiękniejszej polskiej tenisistki zwala z nóg. 37-latka ma ciało niczym grecka bogini. Widoki, od których nie oderwiecie wzroku

2023-08-08 16:26

Tenis w Polsce ma się obecnie bardzo dobrze, a Iga Świątek, Magda Linette czy Hubert Hurkacz nie schodzą z ust kibiców. Kilkanaście lat temu, choć nie było tak dobrych wyników, jak teraz, fani zachwycali się innymi bohaterkami – w tym Martą Domachowską, która przyciągała uwagę nie tylko umiejętnościami, ale i urodą. Obecnie partnerka Jerzego Janowicza wciąż zniewala naturalnym pięknem, które możemy podziwiać na udostępnianych przez nią zdjęciach.

Marta Domachowska przez wiele lat startowała w turniejach tenisowych na całym świecie. Choć wielkiej kariery nie zrobiła i nie zdołała wygrać żadnego turnieju rangi WTA, to może pochwalić się stosunkowo wysokim miejscem, jakie udało się jej uzyskać – w najlepszym momencie kariery zajmowała 37. pozycję w rankingu WTA. Udało się jej zarobić także niemałe pieniądze, bo z kortów podniosła nieco ponad milion dolarów! Fani przez cały ten czas zachwycali się urodą tenisistki, a niektórzy uznali ją za najseksowniejszą zawodniczkę z naszego kraju, która uprawiała ten sport i 37-latka wciąż zachwyca swoją urodą!

O takim wdzięku wiele kobiet może pomarzyć! Marta Domachowska emanuje pięknem

Marta Domachowska może pochwalić się nie tylko pięknym ciałem, ale także i... wielką odwagą. W 2013 roku Domachowska zdecydowała się bowiem wziąć udział w rozbieranej sesji zdjęciowej dla magazynu dla dorosłych „Playboy”, gdzie w pełni odsłoniła swój biust.

Mimo upływu lat Marta Domachowska wciąż może rozpalać zmysły. W ostatnim czasie nie była tak aktywna, jak przed laty, ale ma konto na Instagramie, gdzie czasami udostępnia swoje zdjęcia. Na niektórych widać, że wciąż może pochwalić się pięknym ciałem i trudno się temu dziwić – Domachowska pozostaje aktywna fizycznie, o czym dowiadujemy się właśnie z mediów społecznościowych, gdzie nie raz udostępnia zdjęcia lub filmy (lub jest na nich oznaczana) z rekreacyjnej gry w tenisa lub padla, m.in. z Agnieszką Radwańską. Zdjęcia Marty Domachowskiej możecie zobaczyć w poniższej galerii:

Kim jest Marta Domachowska?

Marta Domachowska urodziła się 16 stycznia 1986 roku. W 2001 roku uzyskała status profesjonalnej zawodniczki i przez kolejne kilkanaście lat rywalizowała z najlepszymi na świecie. Wielkich sukcesów nie odnosiła i nie zdołała wygrać żadnego turnieju rangi WTA w rozgrywkach singlowych i wygrała tylko jeden turniej WTA w deblu. Zdobyła za to 8 tytułów w cyklu ITF (5 w deblu). Najwyżej sklasyfikowana była w 2006 roku, dochodząc do 37. miejsca w światowym rankingu. Od 2013 roku związana jest z Jerzym Janowiczem, w 2019 roku urodził się im syn.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze