Uwięziona w hotelowym pokoju SEKSBOMBA nie chce robić KUPY przy słynnym tenisiście! Grożą jej śmiercią! ZDJĘCIA

2021-01-22 2:23 CH
Uwięziona w hotelowym pokoju SEKSBOMBA nie chce robić KUPY przy słynnym tenisiście! Grożą jej śmiercią! [ZDJĘCIA]
Autor: Instagram Uwięziona w hotelowym pokoju SEKSBOMBA nie chce robić KUPY przy słynnym tenisiście! Grożą jej śmiercią! [ZDJĘCIA]

Bernard Tomic i Vanessa Sierra siedzą razem zamknięci w hotelowym pokoju, a wszystko przez przymusową izolację przed Australian Open. Tenisista i seksowna celebrytka nie mogą go opuszczać, bo wśród pasażerów samolotu, którym podróżowali do Melbourne, wykryto przypadki zakażenia koronawirusa. Bernard Tomic, który zakwalifikował się do Australian Open, przez 2 tygodnie pozbawiony jest możliwości opuszczania hotelowego pokoju i nie trenuje na korcie. Na szczęście spędza ten czas w uroczym towarzystwie. Jego kontrowersyjna ukochana Vanessa Sierra zrobiła z tej przymusowej kwarantanny prawdziwy reality show, a jej materiały wideo narobiły ogromnego zamieszania. Zobaczcie zdjęcia.

Bernard Tomic i Vanessa Sierra to ostatnio bardzo głośna para. Australijski tenisista niedawno związał się z seksowną modelką, gwiazdą erotycznego serwisu OnlyFans i kontrowersyjnego reality show "Love Island. Wyspa Miłości". Kiedy piękna celebrytka opublikowała pikantne filmy z Tomiciem, wydawało się, że niesforny tenisista, obecnie nr 228 ATP, zawiesił już rakietę na kołku i teraz wraz z seksbombą będzie się spełniać w erotycznej branży. Tymczasem Bernard Tomic w znakomitym stylu przebrnął przez kwalifikacje do Australian Open i ogłosił światu, że zamierza znów zaatakować światową czołówkę. Po przylocie do Melbourne czekała go przykra niespodzianka. Okazało się, że wśród podróżujących tym samym samolotem pasażerów wykryto przypadki zarażenia koronawirusem. Tomic i jego ukochana Vanessa Sierra muszą spędzić 14 dni w hotelowym pokoju. Celebrytka zrobiła z tego prawdziwy reality show. Publikuje kolejne materiały wideo, w których żali się, że nie wie, jak umyć włosy, bo zawsze robili to za nią fryzjerzy i styliści. Narzekała też na jakość dostarczanego do pokoju jedzenia oraz na to, że wstydzi się robić... kupę przy ukochanym. - Mamy tylko jedną łazienkę, a pokój jest mały - biadoli. Jej publikacje wywołały lawinę negatywnych komentarzy. - Po tych nagraniach dostałam chyba z 500 pogróżek. Grożą mi śmiercią! - narzeka Vanessa Sierra. Poniżej zobaczycie ZDJĘCIA tej pary kochanków.

Radwańska przeszła znowu ZABIEG NA TWARZ! Jest wideo i są ZDJĘCIA, wszystko widać!

Najnowsze