Świątek - Azarenka Transmisja TV NA ŻYWO WTA Adelaide Gdzie obejrzeć mecz Świątek - Azarenka STREAM ONLINE LIVE Iga Świątek w TV dzisiaj 7.01

i

Autor: AP WTA Adelajda DRABINKA TERMINARZ WYNIKI Z kim gra Iga Świątek w Adelajdzie 2022?

WTA Adelajda DRABINKA TERMINARZ WYNIKI Z kim gra Iga Świątek w Adelajdzie 2022?

2022-01-07 12:18

WTA Adelajda DRABINKA Z kim gra Iga Świątek w Adelajdzie? TERMINARZ Kiedy gra Iga Świątek w Adelajdzie? Iga Świątek po kolejnym kapitalnym występie pokonała 6:3, 2:6, 6:1 Wiktorię Azarenkę i jest już w półfinale turnieju WTA w Adelajdzie, w którym broni tytułu. Przed naszą młodą gwiazdą teraz starcie z Ashleigh Barty, liderką rankingu WTA. - To będzie świetny mecz, już nie mogę się doczekać - powiedziała Iga Świątek, która ma okazję do rewanżu za porażkę z Barty w Madrycie. Poniżej DRABINKA turnieju WTA w Adelajdzie 2022.

WTA Adelajda DRABINKA Z KIM gra Iga Światek

Iga Świątek jest już w półfinale turnieju WTA w Adelajdzie i zagra teraz z Ashleigh Barty. Jest już plan gier i znamy godzinę meczu Świątek - Barty. Szczegóły poniżej. Iga Świątek już na początku sezonu prezentuje się znakomicie. Polka, która w Adelajdzie broni tytułu, po kolejnym znakomitym występie pokonała 6:3, 2:6, 6:1 Wiktorię Azarenkę. Iga Świątek zaczęła mecz znakomicie, ale potem do głosu doszła doświadczona Białorusinka. - Byłam trochę zestresowana i popełniłam błąd, pozwalając jej wrócić do gry, a to zawodniczka bardzo doświadczona - powiedziała po meczu Iga. W trzecim secie Azarenka już gasła, a Świątek robiła z nią co chciała. Przed naszą młodą gwiazdą teraz starcie z Ashleigh Barty, liderką rankingu WTA. - To będzie świetny mecz - powiedziała Polka, która niedawno trenowała z liderką rankingu.

DRABINKA WTA Adelajda TERMINARZ KIEDY gra Iga Świątek

1/2 FINAŁU

  • A. Barty (AUS) - I. Świątek (POL), sobota godz. 9.30
  • J. Rybakina (KAZ) - M. Doi (JAP) 6:4, 6:3

1/4 FINAŁU

  • A. Barty (AUS) - S. Kenin (USA) 6:3, 6:4
  • W. Azarenka (BLR) - I. Świątek (POL) 3:6, 2:6, 6:1
  • J. Rybakina (KAZ) - S. Rogers (USA) 3:6, 6:3, 2:6
  • M. Doi (JAP) - H. Juvan (SLV) 6:3, 4:6, 7:6(5)
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze