Agnieszka Radwańska

Autor: East News Agnieszka Radwańska

WTA Cincinnati: Agnieszka Radwańska za burtą! Po raz pierwszy w karierze przegrała z Karoliną Pliskovą [WYNIK, ZAPIS RELACJI LIVE]

2018-08-14 21:00

Agnieszka Radwańska - Karolina Pliskova NA ŻYWO WTA Cincinnati LIVE WYNIK. Agnieszka Radwańska po ponad miesięcznej przerwie wróciła do rywalizacji, ale ten powrót na kort nie był udany. W I rundzie turnieju WTA w Cincinnati polska tenisistka przegrała 3:6, 3:6 z Czeszką Karoliną Pliskovą (nr 8 WTA). Po siedmiu kolejnych zwycięstwach z rzędu z tą rywalką po raz pierwszy w karierze jej uległa. Widać było, że brakuje jej rytmu meczowego, była wyraźnie słabsza od potężnie serwującej i uderzającej mocno z głębi kortu przewniczki. Kolejnym występem Radwańskiej będzie turniej WTA w New Haven, próba generalna przed wielkoszlemowym US Open, w którym krakowianka już na pewno nie będzie rozstawiona (obecnie nr 38 WTA). Poniżej zapis relacji na żywo z meczu Radwańska - Pliskova w I rundzie turnieju w Cincinnati.

Radwańska - Pliskova

Ostatnia piłka

3:6, 3:6

KONIEC MECZU! Agnieszka Radwańska - Karolina Pliskova 3:6, 3:6. Czeszka nie spanikowała, nie wypuściła szansy z rąk. Ostatni gem wygrany do zera. Pliskova wreszcie się doczekała. Po raz pierwszy w karierze pokonała Radwańską. Awansowała do II rundy turnieju WTA w Cincinnati

3:6, 3:5

Gem dla Pliskovej. PRZEŁAMANIE! Słaby gem w wykonaniu Radwańskiej. Do potężnych returnów Pliskovej Polka dołożyła jeszcze niewymuszone błędy. Gem oddany bez walki i Agnieszka blisko pierwszej w karierze porażki z Pliskovą

3:6, 3:4

Gem dla Pliskovej. Czeszka utrzymuje podanie. Radwańska zdołała doprowadzić do gry na przewagi, ale Pliskova najpierw posłała asa, a potem Agnieszce zabrakło dokładności. Wyrzuciła na aut i na prowadzeniu znów Czeszka

3:6, 3:3

Gem dla Radwańskiej. Ważny gem, w którym Polka pokazała klasę. Zaczęło się od 0-40 po potężnych returnach Pliskovej. Było bardzo ciężko, ale Polka zdołała doprowadzić do równowagi. Potem była długa gra na przewagi. Czeszce brakowało w niej cierpliwości. Na koniec dobry serwis Agnieszki i ładny drivevolley kończy gema.

3:6, 2:2

Gem dla Radwańskiej. Serwująca Polka wygrywa drugiego gema z rzędu przy własnym serwisie do zera. Dobre pierwsze podanie i mądrze konstrowane punkty

3:6, 1:2

Gem dla Pliskovej. Teraz błyskawicznie swojego gema serwisowego wygrywa Czeszka. Do zera. Polka nie miała w nim nic do powiedzenia

3:6, 1:1

Gem dla Radwańskiej. Polka odpowiada, utrzymuje podanie, gem wygrany do zera. W połowie gema popisała się pięknym lobem po skrócie. Klasyczna akcja krakowianki

3:6, 0:1

Gem dla Pliskovej. Szkoda tego gema, bo zaczął się dla Polki świetnie. Radwańska prowadziła 40-0, miała trzy breakpointy. Czeszka zaczęła bombardować serwisem i doprowadziła do 40-40. Potem Agnieszka znów miała szansę na przełamanie. Nic z tego. Pliskova zachowała zimną krew. Obroniła podanie

3:6

Gem i pierwszy set dla Pliskovej! Radwańska broniła się dzielnie. Od początku tego gema nie trafiała pierwszym podaniem i zrobiły się kłopoty. Najpierw obroniła dwie piłki setowe. Potem sama po ładnych akcjach miała szanse na skończenie gema. Później jednak znów górą była silniejsza fizycznie Pliskova. Czeszka po raz pierwszy w karierze wygrała seta z Radwańską

Już czwartą piłkę setową obroniła Radwańska. Bardzo długi gem

3:5

Gem dla Pliskovej. Czeszka znów sięgnęła po swoje potężne serwisy i forhendy. Po trzech wygranych przez Polkę gemach z rzędu Pliskova utrzymuje podanie

A to jedna z ładniejszych akcji Radwańskiej

3:4

Gem dla Radwańskiej. Polka utrzymuje podanie i łapie kontakt z rywalką. Grała teraz dokładniej, umiejętnie zmuszając Pliskovą do błędów. Na koniec zepsuty forhend Czeszki i zaciśnięta pięść Polki

2:4

Gem dla Radwańskiej. PRZEŁAMANIE! Polka wreszcie wzięła się do roboty. Po jej naprawdę ładnych akcjach zrobiło się 40-0. Polka miała trzy breakpointy. Przy pierwszym Czeszka wyratowała się znowu potężnym serwisem. Ale przy drugim ta jej broń zawiodła. Podwójny błąd serwisowy i gem dla Polki, która po raz pierwszy przełamuje dziś Pliskovą

1:4

Gem dla Pliskovej. PRZEŁAMANIE. Gem zaczął się źle, od 0-30. Potem Polka goniła wynik, ale zabrakło jej atutów. Na koniec pod presją popełniła błąd, uderzając w siatkę. W grze Agnieszki nie ma błysku. Pliskova na dobrej drodze do wygrania pierwszego seta z Radwańską w karierze

1:3

Gem dla Pliskovej. Zaczęło się obiecująco. Było 30-15 dla krakowianki. Ale wtedy Pliskova sięgnęła po swoją najgroźniejszą broń - potężne serwisy. Gema skończyła mocnym bekhendem

1:2

Gem dla Radwańskiej. Wreszcie lepsza gra Polki i błędy Czeszki. Agnieszka utrzymuje podanie. Gem wygrany pewnie i do zera

0:2

Gem dla Pliskovej. Serwująca Czeszka utrzymuje podanie. Na koniec wydawało się, że Polka doprowadzi do rónowagi, ale wyrzuciła piłkę na aut

0:1

Gem dla Pliskovej. PRZEŁAMANIE! Gem zaczął się od dobrego serwisu Polki, ale potem było coraz gorzej. Szybko zrobiło się 15-40. Mocno uderzająca Czeszka dominowała w wymianach. Radwańska zdołała obronić cztery breakpointy. Potem już skapitulowała po mocnym forhendzie Pliskovej

GRAMY! Serwuje Radwańska

19:21

Trwa rozgrzewka. W Cincinnati 28 stopni. Bechmurne niebo

19:19

Panie właśnie pojawiły się na korcie

19:18

Kiedy Pliskova została liderką rankingu WTA i zapytali ją o czym teraz marzy, odpowiedziała ze śmiechem: - Chcę wreszcoie ograć Radwańską!". Czeszka grała z Agnieszką 7 razy i wszystkie te mecze przegrała. Karolina nie urwała Isi ani jednego seta!

19:17

Miejmy nadzieję, że na korcie zaprezentuje się tak samo dobrze. Jej mecz z Pliskovą już za chwilę

19:14

Zanim Agnieszka Radwańska poleciała do USA, gościła na okładce jednego z magazynów poświęconych modzie. A to efekty

19:07

Mecz Chung - Sock właśnie się skończył. Wygrał Koreańczyk. Najważniejsze, że na korcie zaraz pojawią się Radwańska i jej czeska rywalka Pliskova

18:24

Na zwyciężczynię meczu Radwańska - Pliskova czeka już Aryna Sabalenka. Białorusinka w trzech setach ograła Brytyjkę Johannę Kontę

18:19

Mecz Radwańska - Pliskova zacznie się nie wcześniej niż o 19. Może się jednak zacząć później jeżeli dłużej potrwa pojedynek Hyeona Chunga z Jackiem Sockiem. W pojedynku Koreańczyka z Amerykaninem zanosi się na trzeci set

18:11

18:03

Witamy w naszej relacji na żywo. Mecz Radwańskiej z Pliskovą powinien zacząć się za ok. godzinę czyli o godz. 19.00 czasu polskiego

WTA Cincinnati: Radwańska - Pliskova ONLINE NA ŻYWO RELACJA LIVE. KIEDY mecz? O której godzinie? Agnieszka Radwańska w rankingu WTA zajmuje 38. miejsce (właśnie spadła z 33. miejsca), więc nie jest rozstawiona i nie mogła się spodziewać łatwego losowania. W I rundzie turnieju WTA w Cinicinnati Polka zagra z Czeszką Karoliną Pliskovą, która obecnie zajmuje 8. miejsce w rankingu. Wysoka i potężnie serwująca tenisistka nigdy nie wygrała z Radwańską i będzie chciała przerwać tą fatalną passę. Panie walczyły do tej pory siedem razy. Bilans tych starć to 7-0 dla Radwańskiej, która nigdy nie przegrała z Pliskovą nawet jednego seta. Czy teraz też poradzi sobie z Czeszką? Mimo fatalnego bilansu z Polką faworytką będzie jednak raczej Pliskova. Jeżeli Radwańska poradzi sobie z tą rywalkę, w II rundzie trafi na Brytyjkę Johannę Kontę albo Białorusinkę Arynę Sabalenkę.

Radwańska - Pliskova LIVE RELACJA NA ŻYWO. Agnieszka Radwańska wraca do rywalizacji po dłuższej przerwie. Jej ostatni występ to Wimbledon, z którego odpadła już w II rundzie. Polka postanowiła grać teraz rzadziej. Dlatego nie zagrała w turnieju WTA w Montrealu, który kilka lat temu wygrała. Po turnieju w Cincinnati Radwańska planuje jeszcze zagrać w New Haven i będzie to jej ostatni występ przed wielkoszlemowym US Open.

Turniej WTA w Cincinnati rozpoczął się w poniedziałek 13 sierpnia. Mecz Radwańska - Pliskova 14 sieprnia we wtorek. Początek spotkania ok. godz. 19 czasu polskiego.