Agnieszka Radwańska

Autor: AP Agnieszka Radwańska

WTA Doha: Agnieszka Radwańska - Mona Barthel NA ŻYWO w TV. O której godzinie gra Radwańska?

2018-02-12 13:00

Agnieszka Radwańska - Mona Barthel NA ŻYWO. WTA Doha LIVE. Gdzie TRANSMISJA i STREAM ONLINE z meczu Radwańska - Barhtel. O której godzinie gra Radwańska w WTA Doha? Gdzie obejrzeć mecz Radwańska - Barthel? Najlepsza polska tenisistka wraca do rywalizacji po trzech tygodniach przerwy. Radwańska powalczy w turnieju WTA w Dausze (Katar Open, WTA Doha). Jej pierwszą rywalką będzie Niemka Mona Barthel. Kiedy gra Radwańska w Dausze? O której Radwańska - Barthel?

Agnieszka Radwańska - Mona Barthel w TV. O której? Gdzie obejrzeć Radwańska - Barthel w WTA Doha. w I rundzie turnieju WTA w Dausze Radwańska zmierzy się z Moną Barthel. Wysoka (185 cm) i mocno serwująca Niemka zajmuje obecnie 75. miejsce w rankingu WTA. Radwańska grała z Barthel dwa razy i oba pojedynki wygrała, ale panie nie walczyły ze sobą już od dawna. Polka najpierw ograła Niemkę 4:6, 6:3, 7:6 w 2012 roku w kanadyjskim Rogers Cup, a potem znów w trzech setach wygrała z nią 4:6, 6:1, 6:4 w 2015 roku w Pekinie.

Jeżeli Radwańska upora się z Barthel, to w II rundzie trafi pewnie na znajdującą się ostatnio w znakomitej formie Czeszkę Petrę Kvitovą (nr 21). Dwukrotna mistrzyni Wimbledonu właśnie w doskonałym stylu wygrała turniej WTA w Sankt Petersburgu.

To pierwszy występ Radwańskiej od trzech tygodni. Ostatni to Australian Open, z którego najlepsza polska tenisistka odpadła już w III rundzie. Rywalizacja w Dausze rozpocznie się 12 lutego (w poniedziałek) i już tego dnia zagra Polka. Rywalizajca w Katarze rozpocznie się o godz. 10, a mecz Radwańska - Barthel zostanie rozegrany jako piąty w kolejności. Zatem trudno przewidzieć dokładną godzinę początku spotkania Polki. Będzie to ok. godz. 18-18.30, po zakończeniu meczu Szarapowa - Niculescu. Transmisja z WTA Doha w TVP Sport. Stream na sport.tvp.pl