RADWAŃSKA KUZNETSOVA

WTA Finals: Radwańska zagra w 1/2 finału mimo porażki z Szarapową! Woźniacka pomogła!

2014-10-24 14:42

Agnieszka Radwańska przegrała z Marią Szarapową 5:7, 7:6(4), 2:6, jednak mimo tego zagra w 1/2 finału WTA Finals. To zasługa Karoliny Woźniackiej. Pewna już awansu przyjaciółka Isi pokonała Petrę Kvitovą 6:2, 6:3, dając awans krakowiance. Dunka wygrała grupę. Polka zajęła 2. miejsce dzięki lepszemu stosunkowi setów.

Agnieszka Radwańska musi teraz jakoś odwdzięczyć się przyjaciółce. - Jeśli Caro wygra, pójdziemy na zakupy, ale z moją kartą kredytową - śmiała się po meczu z Rosjanką. Awans to jednak również jej ogromna zasługa. W meczu z Szarapową potrzebowała seta, żeby przedłużyć nadzieje i dokonała rzeczy niezwykłej. Przegrała pierwszą partię, a w drugim było już 1:5. Potem obroniła trzy piłki meczowe i zaczęła grać jak w transie. Wygrała 5 kolejnych gemów, a później była górą w dramatycznym tie-breaku.

WTA Finals. Agnieszka Radwańska awansuje, jeśli... [ANALIZA]

W trzecim secie Szarapowa zdołała się podnieść, ale urwany set okazał się dla Polki bezcenny. Z kim zagra w 1/2 finału? Z Simoną Halep, Sereną Williams lub Aną Ivanović. Pewnie z tą pierwszą...

KLIKNIJ: Polub Gwizdek24.pl na Facebooku i bądź na bieżąco!