Agnieszka Radwańska

Autor: Eastnews Agnieszka Radwańska

WTA w Tokio. Pietrowa po pokonaniu Radwańskiej: nie wiem jak udało mi się wygrać

2012-09-29 13:48

Agnieszka Radwańska przegrała z Nadieżdą Pietrową w finale turnieju WTA w Tokio 0:6, 6:1, 3:6. Po meczu Rosjanka przyznała, że... nie wie, jak udało się jej pokonać Polkę.

Dla Rosjanki zwycięstwo w stolicy Japonii to największy triumf w dotychczasowej karierze. - Nie wierzę, że to się stało. Naprawdę nie wiem w jaki sposób udało mi się wygrać. Nie sądziłam, że mogę zagrać dwa sety na tak wysokim poziomie. Znalazłam siły i motywację w trzecim secie. Zapamiętam go do końca życia - powiedziała Pietrowa.

- To największy turniej, w jakim odniosłam zwycięstwo podczas mojej długiej kariery tenisowej. To wspaniałe osiągnięcie - podsumowała Rosjanka.