Aleksandra Kowalczuk

i

Autor: instagram.com/kowalczuk_tkd/?hl=pl Aleksandra Kowalczuk

Seksowna olimpijka prężyła swoje smukłe ciało! Aleksandra Kowalczuk powalczy o medal

2021-07-27 13:27

Polska taekwondzistka rozpaliła nadzieje kibiców na pierwszy „biało-czerwony” medal na igrzyskach olimpijskich Tokio. Jak się możemy przekonać - Aleksandra Kowalczuk mogła też rozpalić wyobraźnię męskiej części kibiców. Jedno jest pewne, Polka ma ciało, które zasługuje na olimpijski medal.

Aleksandra Kowalczuk jest wtorkową nadzieją na pierwszy olimpijski krążek. W repasażu kategorii 67 kg pokonała Kenijkę Faith Ogallo 15:7. O brąz w taekwondo zmierzy się o godzinie 14.00. Jej rywalką będzie Brytyjka Bianca Walkden. Wcześniej Kowalczuk pokonała Australijkę Rebę Stewart 7:2.

Zobacz: Kraj mniejszy niż Radom ma złoto w Tokio! Polska wciąż czeka

24-letnia Kowalczuk to zawodniczka OŚ AZS Poznań. Jej walka o brąz sprawiła, że mówią o niej kibice w całej w Polsce. My już zaglądamy na jej profil na Instagramie. Po nim od razu wnioskujemy, że Kowalczuk to chodząca energia. I to prezentująca się całkiem nieźle. Wystarczy tylko spojrzeć na kilka fotek z wakacji. A Kowalczuk podróże lubi bardzo, co oczywiście widać na innych fotkach i instastories. Trzymamy kciuki, by dziewczyna z ciałem na medal sięgnęła po medal igrzysk olimpijskich w Tokio.

Super Express w Japonii. Jak wygląda śniadanie w hotelu w Tokio?

Do rywalizacji o brąz przystępuje dzięki pomocy Serbki Milicy Mandic. Przegrała z nią w ćwierćfinale 4:11, ale Serbka zawędrowała aż do finału. To stworzyło Kowalczuk możliwości kontynuowania zmagań w repesażu. Repasaż wygrała i już za moment stanie przed szansą walki o brązowy medal.

Zobacz galerię zdjęć Aleksandry Kowalczuk poniżej! Dowiedz się więcej o naszej taekwondzistce.

Przed wyjazdem do Tokio Polka przeżywała nerwowe chwile, bo jeden z testów na koronawirusa dał wynik pozytywny. Jednak powtórne badania wykluczyły, że może być zakażona. Szkoda, że tak urocza kobieta musiała się niepotrzebnie denerwować! Podopieczna trenera Waldemara Łakomego dotarła do Japonii z drobnym opóźnieniem, ale mogła wystartować w igrzyskach.    

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze