SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport inne sporty lekkoatletyka MŚ w Londynie NA ŻYWO. TRANSMISJA TV występów Kamili Lićwinko, Marcina Krukowskiego i polskich sztafet

MŚ w Londynie NA ŻYWO. TRANSMISJA TV występów Kamili Lićwinko, Marcina Krukowskiego i polskich sztafet

12.08.2017, godz. 08:36
Patrycja Wyciszkiewicz, Iga Baumgart, Małgorzata Hołub, Justyna Święty
Patrycja Wyciszkiewicz, Iga Baumgart, Małgorzata Hołub i Justyna Święty podczas halowych mistrzostw Europy w Belgradzie foto: Super Express

TRANSMISJA NA ŻYWO W TV I INTERNECIE 16. Mistrzostw Świata w Lekkoatletyce. Londyn 2017. Sprawdź, gdzie obejrzeć występy polskich lekkoatletów podczas dziewiątego dnia zmagań. Sesja poranna i wieczorna. Konkurs Kamili Lićwinko, Marcina Krukowskiego i biegi polskich sztafet 4x400 metrów.

Londyńskie mistrzostwa powoli dobiegają końca. To już ostatnie akcenty niesamowitych sportowych emocji, jakich dostarczają nam za każdym razem występy naszych zawodników. Adrenaliny nie zabraknie także w sobotę, dziewiątego dnia imprezy, kiedy organizatorzy przeprowadzą dwie sesje: poranną i wieczorną. W tej pierwszej będziemy mogli zobaczyć polskie sztafety kobiet i mężczyzn, biegnących na dystansie 4x400 metrów. Nasze reprezentacje walczyć będą o miejsce w finale, który odbędzie się w trakcie niedzielnej serii zmagań.

Dzisiejszego wieczoru czekają nas dwie inne decydujące rozgrywki z udziałem Polaków. O medal w skoku wzwyż powalczy Kamila Lićwinko, natomiast w konkursie rzutu oszczepem rywalizować będzie rekordzista naszego kraju Marcin Krukowski. Gorąco kibicujemy naszym zawodnikom i trzymamy kciuki, by powiększyli nasz dorobek medalowy.

Sesja poranna rozpocznie się już o godzinie 11.00. Na RELACJĘ NA ŻYWO zapraszamy do naszego serwisu. Transmisję live z tego wydarzenie przeprowadzą stacje TVP SPORT oraz EUROSPORT.

Wieczorne zmagania zaplanowano na godzinę 18.30 polskiego czasu. Tradycyjnie RELACJA LIVE na sport.se.pl. Telewizyjna transmisja na żywo dostępna będzie w TVP 2 (od 20), TVP SPORT (od 19.30) oraz EUROSPORCIE (od 18.30).

Harmonogram zmagań 12 sierpnia, sobota

Klasyfikacja medalowa

Złoto Fajdka, brąz Nowickiego. Potęga polskiego młota

autor: Dominik Kania zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: