SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport inne sporty sporty zimowe Izabela Małysz wyjaśnia, dlaczego upubliczniła dane prześladowczyni

Izabela Małysz wyjaśnia, dlaczego upubliczniła dane prześladowczyni

16.11.2016, godz. 09:51
Izabela i Adam Małyszowie
Izabela i Adam Małyszowie foto: EAST NEWS

Izabela Małysz, żona byłego skoczka narciarskiego a obecnie dyrektora PZN, postanowiła wydać oświadczenie w sprawie nastolatki z Warszawy, która od lat nęka jej rodzinę. W swoim wpisie na Facebooku wyjaśniła, dlaczego podała do publicznej wiadomości dane młodej prześladowczyni. Sprawa zyskała spory rozgłos.

Izabela Małysz postanowiła wyjaśnić, co nakłoniło ją do upublicznienia danych dziewczyny z Warszawy, która od lat nie daje spokoju rodzinie. Nastolatka pisze wulgarne wiadomości, które mają na celu zastraszyć członków rodziny Małyszów, a w szczególności ich córkę Karolinę. Pierwszy wpis w tej sprawie, traktujący o wielkiej bezsilności żony Adama Małysza, możecie przeczytać TUTAJ.

Izabela Małysz tłumaczy się, że jej wpis nie miał złych intencji. Nie chciała w żaden sposób atakować, czy też obrażać dziewczyny. Przede wszystkim pragnęła zwrócić uwagę na jej problematyczną sytuację. Uznała, że skoro zdaniem sądu wystarczający był środek wychowawczy w postaci upomnienia, to być może w inny sposób trzeba pomóc nastolatce. Problem jej zachowania może wymagać fachowej pomocy psychologa. Izabela Małysz dodała także, że jak każda matka, po prostu martwi się o swoje dziecko. Nie może nie reagować na zastraszanie własnej córki. Poniżej możecie przeczytać pełną treść oświadczenia:

autor: Piotr Kupisz zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: