SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport inne sporty sporty zimowe PŚ w Lillehammer: Skoki narciarskie NA ŻYWO w TV. Raw Air STREAM ONLINE LIVE

PŚ w Lillehammer: Skoki narciarskie NA ŻYWO w TV. Raw Air STREAM ONLINE LIVE

14.03.2017, godz. 15:49
Kamil Stoch
Kamil Stoch foto: EAST NEWS

Oglądaj PŚ w Lillehammer w skokach narciarskich NA ŻYWO w TV i INTERNECIE. STREAM ONLINE LIVE z turnieju Raw Air. We wtorek Kamil Stoch i spółka będą rywalizować w konkursie indywidualnym. Czy nasz lider zdoła zbliżyć się do Stefana Krafta? Austriak skacze rewelacyjnie. Sprawdź, gdzie w TV i INTERNECIE oglądać skoki narciarskie z Lillehammer.

We wtorkowym konkursie indywidualnym w Lillehammer wystartuje sześciu Polaków: Kamil Stoch, Maciej Kot, Piotr Żyła, Stefan Hula, Jan Ziobro oraz Klemens Murańka. O dziwo przez kwalifikacje nie przebrnął Dawid Kubacki, nasz złoty medalista z Lahti. Skoczył tylko 108 metrów, ale warto zaznaczyć, że wcześniej narzekał na ból pleców. Być może przez kontuzję spisał się poniżej oczekiwań.

W klasyfikacji ogólnej turnieju Raw Air najwyżej z Polaków plasuje się Piotr Żyła (4. miejsce). Prowadzi genialny Stefan Kraft, który wykorzystuje chwilą słabość Stocha. Przeskoczył Polaka w klasyfikacji generalnej Pucharu Świata. Liczymy na to, że nasz as szybko wyeliminuje błędy techniczne, które pojawiają się przy wyjściu z progu, i będzie w stanie nawiązać rywalizację z Austriakiem.

Konkurs indywidualny turnieju Raw Air w Lillehammer odbędzie się we wtorek 14 marca. Początek zaplanowano na godzinę 17:00. Transmisja TV zostanie przeprowadzona przez Eurosport i TVP 1. Niestety, żadne legalne źródło nie udostępni darmowego STREAM ONLINE. Relacja NA ŻYWO na sport.se.pl. Zapraszamy!

autor: Piotr Kupisz zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: