SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport inne sporty sporty zimowe Sprint drużynowy kobiet NA ŻYWO. Debiut Kowalczyk w Lahti LIVE. Transmisja w TV i STREAM ONLINE

Sprint drużynowy kobiet NA ŻYWO. Debiut Kowalczyk w Lahti LIVE. Transmisja w TV i STREAM ONLINE

26.02.2017, godz. 10:57
Justyna Kowalczyk
Justyna Kowalczyk foto: AP

Sprint drużynowy kobiet NA ŻYWO. Biegi narciarskie LIVE. Pierwszy start Justyny Kowalczyk w Lahti ONLINE w Internecie. Mistrzostwa świata w Lahti STREAM ZA DARMO. Transmisja w TV. Czy Justyna Kowalczyk pokaże siłę i zgłosi aspiracje medalowe przed walką na 10 kilometrów stylem klasycznym? Gdzie transmisja w TV z mistrzostw świata w Lahti i pierwszego startu Justyny Kowalczyk w sprincie drużynowym?

Sprint drużynowy kobiet NA ŻYWO. Biegi narciarskie LIVE. Pierwszy start Justyny Kowalczyk w Lahti ONLINE w Internecie. Mistrzostwa świata w Lahti STREAM ZA DARMO. Transmisja w TV. Kowalczyk na trasę biegową wyjedzie razem z Eweliną Marcisz. Obie panie pojawią się na trasie trzy razy. Polki mogą liczyć się w walce o czołowe miejsca, bo dwa lata temu w Falun nasza multimedalistka właśnie w parze z Sylwią Jaśkowiec zdobyła jedyny brąz na całej imprezie.

Czy tym razem będzie podobnie? Marcisz w Lahti już wystartowała. W sprincie zajęła jednak dopiero 52. miejsce i właśnie jej forma może stanąć na przeszkodzie do sukcesu polskiej pary.

Sprint drużynowy kobiet NA ŻYWO. Transmisja w TV

Sprint drużynowy kobiet rozpocznie się o 10:30 - eliminacje i 12:30 - finały. Transmisja w TVP SPORT, Eurosporcie 1 oraz na SPORT.TVP.PL.

autor: Jędrzej Smykowski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: