SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport inne sporty sporty zimowe Znany polski skoczek został ojcem po raz drugi! [ZDJĘCIE]

Znany polski skoczek został ojcem po raz drugi! [ZDJĘCIE]

24.03.2017, godz. 16:23
Stefan Hula, żona
Stefan Hula z żoną Marceliną foto: Facebook

Stefan Hula przeżywa bardzo szczęśliwe chwile! Polski skoczek został po raz drugi ojcem. Doczekał się kolejnej córeczki. Oczekiwanie na narodziny dziecka sprawiło, że sportowiec opuścił ostatnie konkursy obecnego sezonu. Na pewno jednak nie żałuje, że po raz ostatni na skoczni pojawił się 14 marca.

Stefan Hula swoją radością podzielił się na Instagramie. Skoczek zamieścił zdjęcie, na którym pozuje ze starszą córką i młodszą pociechą. Brakuje tylko jego żony - Marceliny. Ona jednak z pewnością odebrała już gratulacje od kolegów sportowca z reprezentacji. To właśnie kobieta odpowiadała przez lata za szycie kostiumów dla skoczków. Polscy kibice doskonale pamiętają jeden w kolorze malinowym, w którym Kamil Stoch zdobył mistrzostwo świata w Val di Fiemme.

Hula wrócił do kraju po konkursie PŚ w Lillehammer, rozegranym 14 marca. Odpuścił końcówkę cyklu Raw Air i ostatni weekend sezonu w Planicy. Na pewno jednak nie żałuje swojej decyzji! Kolejne dziecko wywołało na jego twarzy uśmiech od ucha do ucha!

 

#pelniaszczescia #dwiemalemiloscimoje #tata#rodzinka#kocham#córy#dwie#

A post shared by @stefek.hula on Mar 23, 2017 at 4:55am PDT

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: