SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport piłka nożna Lewandowscy ZASYPANI prezentami dla dziecka. Najbardziej czekają na ten od babci

Lewandowscy ZASYPANI prezentami dla dziecka. Najbardziej czekają na ten od babci

02.02.2017, godz. 13:22
Anna i Robert Lewandowscy
Lewandowscy od początku prezentowali się fantastycznie! foto: © AKPA

Robert i Anna Lewandowscy już za kilka tygodni zostaną szczęśliwymi rodzicami. W kwietniu ma się urodzić ich pierwszy potomek, a szczęśliwa para z pewnością nie musi sie marwtić o wyprawkę dla niego. Producenci zabawek czy ubranek dla dzieci zasypują Lewandowskich prezentami, ale jest jeden podarunek, na który oboje czekają z niecierpliwością - to kocyk i buciki dla maleństwa zrobione na szydełku przez babcię Anny!

Robert i Anna Lewandowscy już jakiś czas temu byli najbardziej medialną parą w polskim środowisku sportu, a ciąża tylko to spotęgowała. Ma to swoje plusy i minusy. Przyszli rodzice nie muszą się martwić o zakup najpotrzebniejszych dziecku rzeczy, bo różne firmy wręcz zasypują ich podarunkami. Zabawki, dziecięce ubranka czy meble - producenci lepiej zadbali o wyprawkę dziecka niż sami najbliżsi, a wszystko to w nadziei na darmową reklamę.

Wydawałoby się to bardzo wygodne rozwiązanie, ale Lewandowscy nie czują się z tym konfortowo. Oboje są zdania, że sami poradziliby sobie z zakupem odpowiednich produktów i wyposażenia - Nie chcą czuć się zobowiązani, ale nie wypada im odsyłać tych prezentów. Nie są też osobami, które gromadzą niepotrzebne przedmioty. To, co jest im niezbędne, kupują sami - czytamy w "Rewii", która cytuje wypowiedź osoby ze środowiska pary.

Jest jednak jeden podarunek, na który czekają z niecierpliwością. Szczególnie Anna. Chodzi bowiem o prezent od jej babci, Jolanty Krzywańskiej, która dla swojej prawnuczki szykuje robione własnoręcznie na szydełku buciki i kocyk! - Młodzi ludzie najczęściej śmieją się z takich rzeczy, uważając je za staromodne i bez smaku, ale nie Ania. Dla niej te wydziergane prezenty to kawałek Polski i najpiękniejsze wspomnienia z dzieciństwa spędzonego u babci - można dalej przeczytać w "Rewii".

Z pewnością warto docenić, że nawet w obliczu ogromnej liczby prezentów i podarunków najważniejszym dla Lewandowskich jest ten, który nawet za wiele lat wciąż będzie traktowany jako piękna pamiątka.

autor: Maciej Wdowiarski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: