SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna Polski junior wyśmiewa bramkarzy Ekstraklasy: Młody, zagraj chociaż jeden mecz

Polski junior wyśmiewa bramkarzy Ekstraklasy: Młody, zagraj chociaż jeden mecz

15.07.2017, godz. 14:59
Kamil Grabara
Kamil Grabara foto: twitter

Kamil Grabara. Kojarzycie chłopaka? Pytamy, bo 18-latka nigdy na murawie jeszcze nie widzieliśmy. To bramkarz Liverpoolu, wielka nadzieja polskiego futbolu. Trenuje, rozwija się, Jurgen Klopp dzieciakiem sprowadzonym z Ruchu Chorzów jest ponoć zachwycony. Ponoć. I choć w akcji Grabary nigdy nie widzieliśmy, już wiemy, że mentalnie jest gotowy, by zostać gwiazdą futbolu. Bo on już się nią czuje! Zobaczcie, co zmajstował na Twitterze!

Grabara skomentował wydarzenia podczas piątkowych spotkań polskiej ligi. Gwiazda z Liverpoolu oceniła starszych kolegów, którzy zamiast parkować pod Anfield - wie ktoś, czy juniorzy The Reds mają bilety na mecze seniorskiej ekipy za darmo? - zmuszeni są kopać futbolówkę i zarabiać na życie w Lotto Ekstraklasie.

Dialog wywiązał się jednak znakomity, bo Grabara jak ocenił kolegów po fachu, tak natychmiast nadział się na kontrę.

Chłopaki trochę się posprzeczali, dialog zakończyli, a we wszystko włączyło się środowisko piłkarskie na Twitterze. Na czele ze Zbigniewem Bońkiem, który młodego szybko sprowadził na ziemię.

Chociaż trudno powiedzieć, dlaczego akurat jego. Mógłby przecież dowolnego kibica. Fakt jest bowiem taki, że pomiędzy Kamilem Grabarą, a przeciętnym użytkownikiem Twittera, różnicy nie ma żadnej.

I jeden, i drugi marzą, że kiedyś zostaną zawodowymi sportowcami.

autor: Jędrzej Smykowski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: