SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport rio 2016 sport rio 2016 rio 2016 Polska - Niemcy NA ŻYWO. Bitwa o brązowy medal! Transmisja TV i STREAM ONLINE

Polska - Niemcy NA ŻYWO. Bitwa o brązowy medal! Transmisja TV i STREAM ONLINE

21.08.2016, godz. 14:55
Tałant Dujszebajew, Rio 2016
foto: Eastnews

Polska - Niemcy NA ŻYWO. Polska - Niemcy LIVE. Walka o brązowy medal igrzysk olimpijskich STREAM ONLINE ZA DARMO w Internecie. Transmisja w TV. Ostatni dzień igrzysk! Czy biało-czerwoni dobiją do dwunastego krążka na igrzyskach w Rio de Janeiro? Polskich szczypiornistów dzieli od niego już tylko starcie z Niemcami. Gdzie transmisja w TV z meczu Polska - Niemcy o brązowy medal igrzysk w Rio de Janeiro?

Polska - Niemcy NA ŻYWO. Polska - Niemcy LIVE. Walka o brązowy medal igrzysk olimpijskich STREAM ONLINE ZA DARMO w Internecie. Transmisja w TV. Biało-czerwoni stają przed trudnym zadaniem. Zaczęli turniej słabo. Od dwóch kolejnych porażek, z Brazylią i z Niemcami. Później przyszła jeszcze klęska ze Słowenią i dopiero triumf nad Chorwacją odblokował zespół Tałanta Dujszebajewa. W półfinale miało być już z górki. Duńczycy nie straszyli nazwiskami jak Chorwaci, ale to właśnie oni, po dogrywce, zepchęli naszych do boju o brązowy medal. Od upragnionego finału dzielił nas ledwie punkt.

W niedzielę przeciwko Niemcom też nie będzie lekko, łatwo i przyjemnie. Nasi zachodni sasiedzi są na fali. Na niedawnych mistrzostwach Europy zdobyli tytuł. W Rio de Janeiro już nas ograli. Na dodatek nasi po starciu półfinałowym wydają się rozbici. - Nie umiemy wytłumaczyć sobie porażki - to dość powszechna opinia naszych szczypiornistów na temat półfinałowego pojedynku z Danią. Przesłanki bardziej optymistyczne? W 2009 i 2015 roku nasi już grali na wielkich imprezach w "małych" finałach. Dwa razy wygrali. Najpierw z Danią 31:23, a potem z Hiszpanią 29:28.

Polska - Niemcy NA ŻYWO. Gdzie transmisja w TV?

Mecz Polska - Niemcy rozpocznie się w niedzielę o godzinie 15:30. Transmisja z wydarzenia na antenie TVP oraz w SPORT.TVP.PL.

autor: Jędrzej Smykowski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: