SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Rio 2016
Sport rio 2016 Rio 2016: PIĄTEK NA ŻYWO. Relacja LIVE z igrzysk olimpijskich [STARTY POLAKÓW]

Rio 2016: PIĄTEK NA ŻYWO. Relacja LIVE z igrzysk olimpijskich [STARTY POLAKÓW]

12.08.2016, godz. 14:47
Letnie Igrzyska Olimpijskie Rio 2016
Letnie Igrzyska Olimpijskie Rio 2016 foto: SHUTTERSTOCK

Piątek 12 sierpnia na igrzyskach olimpijskich w Rio de Janeiro dostarczy kolejnych emocji polskim kibicom. Są szanse medalowe w wioślarstwie, startuje wyczekiwana lekkoatletyka. Jak zaprezentują się nasze największe nadzieje na medal? Którzy Polacy startują w piątek na olimpiadzie? Śledź naszą relację LIVE z całego dnia, a nic nie przegapisz!

RELACJA NA ŻYWO Strona odświeża się automatycznie co 30 sekund
False 2922 False 1 2016-08-12 12:00:00 True 30

PEŁNY ROZKŁAD STARTÓW POLAKÓW NA IGRZYSKACH W PIĄTEK

Relacja LIVE z igrzysk olimpijskich w Rio - piątek 12 sierpnia. Do boju ruszają lekkoatleci, choć na razie tylko w eliminacjach. Sprawdzimy formę naszych asów. Czy rzeczywiście stać ich na worek z medalami? Oby! Jako pierwszy zaprezentuje się Piotr Małachowski, razem z drugim Polakiem startującym w rzucie dyskiem, Robertem Urbanekiem. Początek eliminacji zaplanowano na godzinę 14.30.
Pół godziny później do zaplanowanego na godzinę 3 w nocy finału pchnięcia kulą postara się awansować Paulina Guba, a mniej więcej w tym samym czasie na bieżni w eliminacjach biegu na 800 m powalczą Kszczot i Lewandowski. To tylko część zmagań lekkoatletycznych
Co z walką o medale? Znów warto śledzić wioślarstwo! O kolejny krążek w dwójkach podwójnych wagi lekkiej powalczą o godzinie 15:45 Artur Mikołajczewski i Miłosz Jankowski. Będziemy trzymać kciuki! Wszystkie najważniejsze starty Polaków będzie można śledzić w naszej relacji LIVE.

autor: Piotr Kupisz zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: