SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport sporty walki boks Adamek do Wojewódzkiego: Mordkę niewyjściową pamięta się całe życie

Adamek do Wojewódzkiego: Mordkę niewyjściową pamięta się całe życie

10.05.2017, godz. 09:57
Natalia Nykiel i Tomasz Adamek u Kuby Wojewódzkiego
foto: Agencja TVN/x-news

Tomasz Adamek w czerwcu po raz kolejny wróci na ring. Polski pięściarz ciężko trenuje, by pokonać na gali Polsat Boxing Night Solomona Haumono. Sportowiec znalazł jednak czas, by pojawić się w programie Kuby Wojewódzkiego po dwunastu latach przerwy. Trzeba przyznać, że "Góral" zrobił wielkie show, a prowadzący audycję w pewnym momencie nie wiedział nawet co powiedzieć!

Tomasz Adamek na ten moment może pochwalić się bilansem pięćdziesięciu zwycięstw na zawodowych ringach. Trzydzieści z nich odniósł przed czasem. Pięciokrotnie pięściarz z Gilowic opuszczał arenę z opuszczoną głową. Już 24 czerwca "Góral" otrzyma kolejną szansę powrotu do sportu. Na gali Polsat Boxing Night zmierzy się z Solomonem Haumono, którego rekord to dwadzieścia cztery zwycięstwa, trzy remisy i dwie porażki. Do walki zawodnik z Gilowic przygotowuje się bardzo sumiennie. W planach ma sparingi z Adamem Kownacki, Michałem Cieślakiem i Timurem Starkiem.

W przerwie między ciężkimi zajęciami znalazł jednak czas, by pojawić się w programie Kuby Wojewódzkiego. Ostatni raz był gościem dziennikarza dwanaście lat temu. Tomasz Adamek przyznał, że w tym czasie oglądał kilka razy program Wojewódzkiego, ale niezbyt go porwał. - Nie tęskniłem za tobą. Kilka razy włączyłem program, bo mam polską telewizję, ale nie było ciekawie, więc wyłączyłem - powiedział sportowiec. Swój wywód zakończył wypowiedzią, która rozbawiła całą publiczność. - To super, że mnie w ogóle pamiętasz - stwierdził Wojewódzki na antenie TVN. - Słuchaj, jak się ma mordkę niewyjściową, to się ją pamięta całe życie - odpowiedział bez zastanowienia Tomasz Adamek.

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: