SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport sporty walki boks Pacquiao chce walczyć z McGregorem! Czy Irlandczyk podejmie wyzwanie?

Pacquiao chce walczyć z McGregorem! Czy Irlandczyk podejmie wyzwanie?

23.01.2017, godz. 14:19
Pacman pacnął Vargasa
Manny Pacquiao ponownie mistrzem świata po wygranej walce z Jessie Vargasem foto: AP

Nie od dziś wiemy, że zawodnik MMA Conor McGregor szuka dla siebie wielkiego przeciwnika. Irlandczyk pragnie pojedynku z Floydem Mayweatherem, lecz fighterzy nie mogą dogadać się w kwestiach finansowych. Chętnym do walki z McGregorem jest jednak nie kto inny, jak bokser Manny Pacquiao. Czy gwiazdor UFC podejmie rękawicę?

Manny Pacquiao chce walki z Conorem McGregorem! Filipińczyk poinformował, że bardzo chętnie zmierzy się z Irlandczykiem, jeśli ten nie dojdzie do porozumienia z Floydem Mayweatherem. Te słowa wywołały prawdziwą burzę w świecie sportów walki... taki pojedynek byłby prawdziwą gratką dla wszystkich kibiców!

Pacquiao jest obecnie senatorem i niemal w pełni oddał się polityce, jednak nadal czuje żądze walki. Filipińczyk nie boi się Conora McGregora, który ostatnio bardziej przypomina celebrytę, niż prawdziwego fightera - Bardzo chętnie zmierzyłbym się z nim w ringu. W MMA nie, ale boks to co innego. W mieszanych sztukach walki nie miałbym szans, no ale bokserskie starcie wchodziłoby w grę - powiedział były pięściarz. Czy Irlandczyk podejmie rękawicę?

Conor McGregor na razie milczy, jednak znamy go nie od dziś i wiemy, że niebawem odniesie się do wyzwania boksera. Pojedynek przebojowego zawodnika UFC ze skromnym Filipińczykiem byłby prawdziwym hitem! Pozostaje nam czekać na dalszy rozwój wydarzeń.

autor: Łukasz Biernacki zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: